R8 Basket AZS Politechnika Kraków vs AZS UMCS Lublin

PÓŁFINAŁ PLAY-OFF

30 kwietnia 2017 (niedziela), godz. 16:00

Mała Hala TAURON Areny Kraków

Drużyna R8 Basket AZS Politechnika Kraków kontynuuje walkę o awans do I ligi! Kolejny mecz rozegra 30 kwietnia (niedziela) w Małej Hali TAURON Arenie Kraków. Przeciwnikiem krakowskiej drużyny będzie AZS UMCS Lublin. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zawodnicy R8 Basket tak zachęcają do kibicowania na swoim profilu na facebooku: Już wiemy, że w bezpośredniej walce o awans do finału play-off, który jednocześnie zagwarantuje nam miejsce w I lidze, zmierzymy się drużyną z Lublina! Czy trzeba coś więcej pisać? Jesteśmy już tak blisko! To być może przedostatni mecz w tym sezonie na Małej Hali TAURON Areny Kraków. Spotkajmy się tam ponownie i wspólnie cieszmy się tym wszystkim i wspierajmy naszych koszykarzy. Przeszliśmy razem już prawie cały sezon. Pora na jego zakończenie. Zróbmy to w wielkim stylu!

UWAGA!

30 kwietnia (niedziela) w związku z organizacją 16. PZU Cracovia Maratonu w mieście wprowadzone zostaną liczne zmiany w organizacji ruchu oraz funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Utrudnienia w ruchu będą występować od godz. 7:30 do godz. 15:00 na ulicach na trasie biegu, w tym na ul. Lema przy której znajduje się TAURON Arena Kraków. Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej będą obowiązywać od godz. 7:30 do 16:00.

Szczegółowe informacje są dostępne m.in. na stronie: www.pzucracoviamaraton.pl oraz www.zis.krakow.pl.

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!

tel.: 12 349 11 90


Mała Hala