R8 Basket AZS Politechnika Kraków vs ŁKS AZS UŁ SG Łódź

II RUNDA PLAY-OFF!

26 marca 2017 (niedziela), godz. 16:00

Mała Hala TAURON Areny Kraków

Drużyna R8 Basket AZS Politechnika Kraków kontynuuje walkę o awans do I ligi! Kolejny mecz rozegra 26 marca (niedziela) o godz. 16:00 w Małej Hali TAURON Arenie Kraków. Przeciwnikiem krakowskiej drużyny będzie ŁKS AZS UŁ SG Łódź. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Zawodnicy R8 Basket tak zachęcają do kibicowania na swoim profilu na facebooku: jesteśmy już w II rundzie play-off i nie zamierzamy się zatrzymać! Już 26 marca kolejny z serii meczów o wszystko. Do końca rozgrywek już każdy taki będzie! W rozgrywce pozostaje 16 najlepszych drużyn, które powalczą ze sobą o awans do ćwierćfinału. Kto przegra rywalizację – odpada. Takie są reguły tej gry. My jednak jesteśmy pewni, że z taką grą jak nasi koszykarze prezentują w ostatnich meczach oraz z Waszym wsparciem na trybunach – uda się zrealizować nasz cel, czyli wygrać play-off i awansować do I ligi!

Warto wiedzieć

Podczas meczu tradycyjnie nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Krakowskiej drużynie kibicować będą dziewczyny z Next Cheer Generation oraz ekipa Bboys Kraków Familia. Ponownie koszykarzy wyprowadzą na parkiet młodzi koszykarze z Radwan Sport, których talent kibice będą mogli zobaczyć na parkiecie w przerwie i po meczu.

W programie jest także konkursy, m.in. na rzut z połowy boiska. W przerwie meczu zostaną także wręczone nagrody dla zwycięzców konkursu plastycznego dla najmłodszych.