R8 Basket AZS Politechnika Kraków vs MCKIS Termo-Rex Jaworzno

Pora na rewanż!

R8 Basket AZS Politechnika Kraków vs MCKIS Termo-Rex Jaworzno

28 stycznia 2017 (sobota), godz. 18:30

Wstęp wolny!

Pora na najbardziej ekscytujący mecz rundy zasadniczej! Już w sobotę, 28 stycznia, w Małej Hali TAURON Areny Kraków, R8 Basket AZS Politechnika Kraków będzie gościć jedyną drużynę, której uległa w tym sezonie – MCKIS Termo-Rex Jaworzno.

– Drużyna z Jaworzna cały czas jest w czołówce naszej grupy i walczy o play-offy. Nasze prowadzenie w tabeli jest coraz pewniejsze, ale w tym meczu będzie się liczyło tylko zwycięstwo, a co za tym idzie skuteczny rewanż za porażkę z pierwszej rundy – mówią organizatorzy. – Wiemy, że jesteście spragnieni wielkich emocji, które nadejdą w play-offach. Ten mecz będzie ich najlepszym przedsmakiem!

Na kibiców będą czekały dodatkowe atrakcje: występy dziewczyn z NEXT CHEER Generation i chłopaków z Bboys Krakow Familia oraz konkursy (m.in. na rzut z połowy boiska). Zawodników ponownie wyprowadzą młodzi koszykarze z Radwan Sport. Drużynę do walki zagrzewać będzie także klubowa maskotka – Orzeł oraz fanklub z szalonym wikingiem Konradem na czele.

Warto wiedzieć

R8 Basket AZS Politechnika Kraków rozgrywa swoje mecze w Małej Hali TAURON Areny Kraków od października 2016 r. Każde z dotychczasowych spotkań kończyło się zwycięstwem krakowskiej drużyny!

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala