Rockowa Atmasfera Patrycja Markowska + Goście

26 stycznia 2019 r. (sobota)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – kampania „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

godz. 19:25 – występ zespołu 1ONE

godz. 20:00 – koncert Patrycja Markowska + goście

godz. 21:40 – planowana godzina zakończenia wydarzenia

W ramach cyklu koncertów ATMASFERA przygotowano muzyczne widowisko dla miłośników rockowego brzmienia. 26 stycznia 2019 r. w TAURON Arenie Kraków wystąpi Patrycja Markowska z zespołem. Na scenie gościnie wystąpią również: Grzegorz Markowski (z zespołu PERFECT) , Artur Gadowski (wokalista zespołu IRA) oraz gitarzyści Sebastian Piekarek i Piotr Konca (IRA).

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych artystek polskiej sceny muzycznej. Kocha grać koncerty i uważa, że to najwspanialsza część tego zawodu.

WARTO WIEDZIEĆ

Koncert zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”.

Godz. 18:00 – otwarcie bram, godz. 19:00 – kampania „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”, godz. 19:25 – występ zespołu 1ONE, godz. 20:00 – koncert Patrycja Markowska + goście, godz. 21:40 – planowana godzina zakończenia wydarzenia.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2 i 3.

Strona organizatora: http://www.atma.com.pl/

http://www.facebook.com/atmacompl/

Bilety: www.abilet.pl

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 17:00. Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych na poziomie A, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, od godz. 16:00, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

Informacje o parkingu i sprzedaży biletów przez internet na 26 stycznia są dostępne TUTAJ.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk