Rod Stewart

19 lutego 2017 (niedziela)

Otwarcie bram: godz. 18:15

Start koncertu: godz. 20:00

Zakończenie koncertu: godz. 22:30

Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata oraz niekwestionowany dżentelmen sceny – Rod Stewart –  ponownie przyjeżdża do Polski! 19 lutego (niedziela) wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Rod Stewart to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów świata. W trakcie swojej dotychczasowej kariery sprzedał ponad 250 milionów singli i płyt. W 1994 roku artysta został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame (muzeum honorujące artystów rockowych i inne osoby, które przyczyniły się do rozwoju muzyki; mieści się w Cleveland w USA). Z kolei w 2006 roku Stewart został zaliczony do 100 najlepszych wokalistów wszechczasów. Stało się to dzięki rankingowi amerykańskiego magazynu „Hit Parader”. Do największych przebojów Stewarta należą m.in. utwory: „Handbagsand Gladrags”, „You’re in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Do Ya Think I’m Sexy”, „Hot Legs”, „Baby Jane” czy „Rhythm of My Heart”.

Warto wiedzieć

Rod Stewart wystąpi w TAURON Arena Kraków 19 lutego (niedziela). Bramy zostaną otwarte o godz. 18:15. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Zakończenie koncertu jest planowane na godz. 22:30.

Niezbędnik koncertowy jest dostępny TUTAJ.

Wejściówki na koncerty będzie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

W dniu wydarzenia (19 lutego) kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 11:00, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie organizatora: www.prestigemjm.com .

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary).

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie . Szatnia jest płatna 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Wzmocnienie komunikacji po wydarzeniu

W związku z odbywającym się 19 lutego (niedziela) koncertem Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie skieruje w rejon TAURON Areny Kraków cztery dodatkowe rezerwowe tramwaje.

W razie potrzeby będą one wykorzystane na liniach, na których, po zakończeniu wydarzenia, obserwowane będzie zwiększone zainteresowanie pasażerów.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk