SanahKolońska i Szlugi Tour

Sanah rusza w kolejną trasę. Czas na „Kolońską i szlugi”!

14 listopada 2021 r.  (niedziela)

godz. 6:00 – otwarcie parkingu naziemnego

godz. 15:00 – otwarcie parkingu podziemnego 

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 20:30 – SANAH

godz. 22:30 – planowane zakończenie koncertu

Uwaga! Prosimy o przyjazd na parking z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć korków!

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ.

Po mega sukcesie pierwszej trasy koncertowej #NoSory Tour, sanah ani trochę nie zwalnia tempa i wyruszyła w serię koncertów pod hasłem “Kolońska i Szlugi”.  14 listopada 2021 r. (niedziela)  Sanah wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Sanah to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady.

Jej „Szampana” – zna chyba każdy,  piosenka zyskała status Diamentowej Płyty, a klip do niej na YT w ciągu roku obejrzano ponad 60 milionów razy. Kolejne single z również okazał się hitami – „Melodia” ma na koncie 50 mln odtworzeń i również status Diamentu, a  „No sory”, za który podczas 57. Festiwalu Piosenki w Opolu otrzymała aż 2 nagrody (łącznie sanah wyjechała z Opola z 4 nagrodami) to singiel Potrójnie Platynowy. Finalnie rok 2020 sanah zamknęła z tytułem najczęściej odtwarzanej polskiej artystki w polskich stacjach radiowych oraz najczęściej streamowanej wokalistki na Spotify i YouTube/Vevo.

Debiutancki album sanah „Królowa dram” pokrył się Potrójną Platyną i był najlepiej sprzedającą się płytą w sieci Empiku, za co uhonorowany został nagrodą Bestsellera Empiku w kategorii pop/rock.

Równo rok po premierze debiutu do sprzedaży trafił drugi album sanah „Irenka”. Płyta podbiła kolejne rekordy – zadebiutowała na szczycie listy sprzedaży OLiS i w 2 miesiące osiągnęła status Platynowej Płyty. Z albumu pochodzą hity „Ale jazz!” (już Diamentowy status!), „2:00” czy „etc. (na disco)”, a krążek jest najlepiej sprzedającą się płytą w sieci Empik w pierwszej połowie 2021 r.

W czerwcu 2021 artystka wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową #Nosory Tour, która wyprzedana została w ekspresowym tempie. Sanah w ciągu 2 miesięcy odwiedziła 17 największych miast w Polsce grając 18 koncertów.

Czas na nowy rozdział i przygodę w którą Artystka zabierze swoich fanów. „Kolońska i Szlugi Tour” ruszyła 31 października 2021 w Warszawie. Podczas koncertów usłyszymy wreszcie w pełnej krasie faworytów fanów z ostatniej płyty – „ten Stan”, „2:00” czy „etc. (Na disco)”  jak również słynną „Irenkę”. Bliżej poznamy również utwór tytułowy… a może nie? Sanah uwielbia zaskakiwać swoich fanów.

Warto wiedzieć 

Organizatorem trasy Kolońska i Szlugi jest agencja Follow The Step: www.followthestep.com

Regulamin imprezy jest dostępny TUTAJ

Wejście do obiektu:

  •  nr 1 – trybuny
  • nr 2 – płyta
  • nr 3 – trybuny
  • nr 4 – płyta – golden circle (GC), trybuny

Miejsca na trybunach są nienumerowane, co oznacza, że możecie siadać na dowolnie wybranym, wolnym krzesełku. 

Bilety

Bilety na Kolońska i Szlugi Tour oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne na stronie: https://goingapp.pl/irenka

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

Kasa VIP (nr 6) będzie czynna od godz. 17:30.

Parking 

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 6:00 (zewnętrzny) i od godz. 15:00 (podziemny).Wjazd od strony ul. Lema.

Parking jest płatny 35 pln online, 40 pln na miejscu (płatność gotówką).

Zakup biletów online jest możliwy TUTAJ.

Uwaga! Prosimy o przyjazd na parking z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć korków!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków

Gastronomia

Restauracja na poziomie B – czynna od otwarcia bram (klatka schodowa nr 4 i 7).

Strefa Arena Garden i Coffee Garden w Małej Hali – otwarte w godz. 12:00.

Szatnie

W dniu koncertu czynne będą szatnie na poziomie A i C.

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska