Slash

Slash  na  jedynym  koncercie  w Polsce  w  Kraków  Arenie!

METAL MIND PRODUCTIONS zaprasza na jedyny koncert w Polsce kultowego muzyka, kompozytora i gitarzysty rockowego – SLASH, featuring Myles Kennedy and The Conspirators + support. To wyjątkowe rockowe wydarzenie odbędzie się 20.11.2014 w Kraków Arenie, o godz. 20.00. 

Slash, to jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock’n’rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor, już w listopadzie w Polsce wystąpi SLASH! Artysta pojawi się na jedynym koncercie w naszym kraju w ramach trasy promującej jego najnowszy album, „World On Fire”, a towarzyszyć mu będzie Myles Kennedy z The Conspirators!

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N’ Roses, Slash’s Snakepit, Velvet Revolver  a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn „Time” umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów  Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu „Sweet Child o’Mine” uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu „Total Guitar”, natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem.

W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy’ego Page’a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N’ Roses Slash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

W 2010 roku Slash zadebiutował  solowym albumem zatytułowanym „Slash”. Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny był  Eric Valentine, a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane’s Addiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine Inch Nails). Płyta odniosła niesamowity sukces i wkrótce po premierze Slash wraz z Mylesem Kennedym wyruszył na światową trasę koncertową, a towarzyszyli im jeszcze: gitarzysta Bobby Schneck, basista Todd Kerns oraz perkusista Brent Fitz.

W 2012 roku ukazał się drugi album artysty,  „Apocalyptic Love”, który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu i tym samym był najwyżej notowanym rockowym krążkiem w tym zestawieniu. W ramach promocji tego albumu artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w wypełnionym do granic możliwości katowickim Spodku, (13 luty, 2013 r.). Z tego albumu pochodzą także takie przeboje tak „You’re A Lie” i „Standing In The Sun”. W kolejnym roku Slash zadebiutował w świecie filmu, artysta został koproducentem oraz współautorem ścieżki dźwiękowej horroru „Nothing Left To Fear”, który wyprodukowany został przez jego firmę producencką  Slasher Films.

Na 15 września zaplanowana jest premiera najnowszego albumu Slasha – „World On Fire”, który ukaże się nakładem wytwórni artysty, Dik Hayd, a dystrybuowany będzie przez Roadrunner Records. Krążek ten promować będzie tytułowy utwór, który w radiostacjach grany będzie od 16 czerwca. Okładkę płyty zaprojektował Ron English. Płyta nagrana została w sprawdzonym w boju towarzystwie, Slasha tradycyjnie już wspomagali: Myles Kennedy, Todd Kerns i Brent Fitz. Nad produkcją albumu czuwał Michael „Elvis” Baskette (m.in. Alter Bridge, Incubus). Na albumie znajdzie się 16 kompozycji, które udowodnią, że artysta znajduje się w swojej życiowej formie! Natomiast na żywo Slash promował będzie ten krążek najpierw w Stanach na wspólnej trasie z Aerosmith, a następnie w październiku i listopadzie przeniesie się do Europy, gdzie wystąpi na 16 koncertach! Zapraszamy serdecznie!

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Golden Circle ( wyodrębniona strefa na Płycie  przy scenie ) –  350 zł / 370 zł
I kat. –  270 / 290 zł
II kat. Płyta stojąca –  220 / 240 zł
III kat. –  190 / 210 zł

Bilety w sprzedaży od piątku, 30 maja, od godz. 10.00,
a już od środy, 28 maja, od godz. 10.00  – w sprzedaży bilety VIP (szczegóły na stronie: 
http://slashonline.com)

Bilety do nabycia na stronach:
shop.metalmind.com.pl,
www.ticketpro.pl,
www.eventim.pl,
www.ebilet.pl,
www.ticketportal.pl,
www.kupbilet.pl,
www.biletin.pl

Więcej informacji:
http://slashonline.com
http://twitter.com/#!/slash
http://www.facebook.com/Slash
http://www.youtube.com/slash
www.metalmind.com.pl

 

 

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata