SobelAreNa Lato

Sobel

3 lipca 2021 r.

godz. 20:30

Strefa AreNa Lato

Podczas koncertu Sobel będzie promował swój najnowszy album pt. „Pułapka na motyle”.

Uruchomiona podczas ubiegłorocznych wakacji strefa gastronomiczna i rekreacyjna – Arena Garden Street Food Market sprawiła, że przestrzeń wokół TAURON Areny Kraków stała się niezwykle popularnym i lubianym miejscem wypoczynku i rozrywki dla mieszkańców naszego miasta i turystów.

Rozwijając ten pozytywny trend, tęskniąc za powrotem wydarzeń koncertowych wypełniających całą halę, inaugurujemy letnią koncertową scenę plenerową pn. AreNa Lato. Koncerty w ramach tego cyklu będą realizowane na specjalnie przygotowanej scenie na parkingu zewnętrznym TAURON Areny Kraków i będą biletowane. Po koncertach goście będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej Arena Garden Street Food Market oraz kawiarni w Małej Hali (czynne od 11:00).

Informacje praktyczne:

Wejście na Strefę AreNa Lato – znajduje się naprzeciw wejścia nr 2 do TAURON Areny Kraków, na parkingu zewnętrznym od strony ul. Lema 7 w Krakowie.

Przy wejściu organizator będzie weryfikował oświadczenia uczestnika imprezy:

 • Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
  Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Toalety dla widzów – udostępnione będą dwie toalety wewnątrz TAURON Areny Kraków (wejście nr 2)

Parkingi dla widzów otwarcie o godzinie 16:00. Wcześniej parking ogólnodostępny od godziny 7:30. Płatny odpowiednio (na miejscu):

 • 7:30-16:00 – 8 pln
 • 16:00-22:00 – 15 pln

Bilety:

 • online na www.biletomat.pl
 • stacjonarnie w kasie nr 2 w TAURON Arenie Kraków – tam również będzie się znajdował punkt informacyjny organizatora
 • Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi na imprezę, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Koncert jest organizowany zgodnie z bieżącymi obostrzeniami, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Aktualnie jest to limit 250 osób + osoby zaszczepione (niewliczające się do limitu).

Regulamin imprezy jest dostępny tutaj: 2021.07.03 SOBEL_REGULAMIN WYDARZENIA.

  Dodatkowe informacje są dostępne na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/756605098371821

  Organizatorami wydarzenia są: Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Live2Listen.

  Wynajem obiektu

  Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


  tel.: +48 739 455 600


  Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!