Spartan Fight 5

8 października 2016 r.

Rozpoczęcie imrezy: godz. 19:00

Otwarcie bram: godz. 17:00

Maciej Browarski, Michał Królik, Maciej Surma, Adam Wieczorek czy Alan Langer – to tylko kilka z wielu nazwisk jakie widnieją w karcie walk zbliżającej się gali Spartan Fight 5. Wydarzenie odbędzie się 8 października (sobota) w TAURON Arenie Kraków. Podczas gali wystąpi KRIST VAN D. Organizatorem imprezy jest Spartan Fight Sp. z o.o.

Spartan Fight 5 będzie największą galą w historii Śląskiej Federacji, która po raz pierwszy odbędzie się w tak dużym obiekcie jakim jest TAURON Arena Kraków.

Spartan Fight od początku swojej działalności stawia przede wszystkim na wysoki poziom sportowy swoich zawodników. Nie inaczej będzie tym razem – w oktagonie zobaczymy takich zawodników jak Maciej Browarski, Michał Królik, Maciej Surma, Adam Wieczorek czy Alan Langer. Federacja ma zamiar w najbliższym czasie wprowadzić pasy mistrzowskie więc każdy z pojedynków będzie miał dla zawodników ogromne znaczenie.

Karta walk

Karta wstępna:

MMA 73 kg – Przemysław Więckowski vs Łukasz Górecki

K1 71 kg – Janusz Dudek vs Krzysztof Mariańczyk

Karta główna:

MMA 63 kg – Jakub Wikłacz vs Azamat Mustafaev

MMA 77 kg – Dominik Chmiel vs Mykhola Hrynchuk

MMA 77 kg – Tomasz Jakubiec vs Kamil Roszak

MMA 70 kg – Alan Langer vs Taras Sapa

MMA 120 kg – Adam Wieczorek vs Ernesto Papa

Walki wieczoru:

MMA 93 kg – Maciej Surma vs Jacek Adamczyk

MMA  K1 63 kg – Michał Królik vs Oskar Siegert

MMA 84 kg – Maciej Browarski vs Claudio Conti

Warto Widzieć

Gala Spartan Fight 5 odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 8 października (sobota). Początek wydarzenia godz. 19:00; otwarcie bram godz. 17:00; planowana godzina zakończenia imprezy: 24:00.

Bilety na galę dostępne na www.kupbilet.pl w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.

Kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna 7 października (piątek) od godz. 12:00-20:00 i w dniu wydarzenia (8 października, sobota) od godz. 10:00-20:00.

W dniu wydarzenia (8 października) w TAURON Arenie Kraków czynna będzie szatnia (płatna 3 zł).

Organizatorem imprezy jest Spartan Fight Sp. z o.o.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia (8 października) parking będzie czynny od godz. 16:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk