Świąteczna AtmasferaGolec uOrkiestra – Kolędy i Pastorałki

22 stycznia 2016 (niedziela)

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:00 – seminarium „Numery Twoich Przyjaciół”

godz. 17:30 – koncert zespołu Golec uOrkiestra

„Świąteczna Atmasfera” to projekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. To cykl świąteczno-noworocznych koncertów z udziałem zespołu Golec uOrkiestra! Jeden z nich odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 22 stycznia (niedziela) o godz. 17:30.

Zapraszamy na koncert, podczas którego zabrzmią dobrze i mniej znane kolędy i pastorałki. Nie zabraknie specjalnej oprawy i dodatkowych efektów stworzonych przez światło. Koncerty zostaną poprzedzone kampanią informacyjną pn. „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”.

Warto wiedzieć

W dniu koncertu bramy TAURON Areny Kraków zostaną otwarte o godz. 16:00. Kampania informacyjna „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112″ rozpocznie się o godz. 17:00. Początek koncertu zespołu Golec uOrkiestra zaplanowano na godz. 17:30, a koniec na godz. 19:00.

Informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie organizatora: www.atma.com.pl; www.facebook.com/atmacompl.

Informacje o zespole Golec uOrkiestra są dostępne na stronie: http://golec.pl/.

Bilety na koncert są dostępne w portalach : Eventim, Abilet, TicketPro, eBilet oraz sieciach Empik, Media Markt, Saturn.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (Organizatora) będzie czynna od godz. 15:00, kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 16:00.

Parking i szatnie

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 15:00.

W TAURON Arenie Kraków w dniu wydarzenia czynne będą szatnie  (płatne 3 zł; przechowanie bagażu 10 zł).

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.zikit.krakow.pl i www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk