Sympho HouseKasia Wilk, Krzysztof Iwaneczko i inni

Sympho House – House Music in Symphonic Concert

Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Krzysztof Iwaneczko i Daniel Moszczyński

25 sierpnia 2022 r. (czwartek)

AreNa Lato przy TAURON Arenie Kraków

Koncert Sympho House to unikalne połączenie muzyki klubowej i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a i wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Krzysztof Iwaneczko i Daniel Moszczyński.

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

WARTO WIEDZIEĆ

Organizator, bilety: Visual Production

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Harmonogram:

godz. 18:30 – otwarcie bram

godz. 20:00 – początek koncertu

godz. 22:00 – planowane zakończenie koncertu

Gastronomia

Coffee Garden Małej Hali – czynna od godz. 13:00

Arena Garden czynna od godz. 14:00

Parking

W dniu wydarzenia wjazd na parking będzie możliwy od strony ul. Lema. Parking będzie płatny 10 zł – należy pobrać bilet przy wjeździe i opłacić go w parkometrze bądź online

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stroniewww.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy pod samym obiektem).

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatora firmy Visual Production informujemy, że wydarzenie Sympho House, które miało odbyć się 24 czerwca 2022 na ARENA LATO przy TAURON Arenie Kraków, z przyczyn organizacyjno-technicznych zostaje przeniesione na nowy termin 25 sierpnia 2022. Miejsce i godzina koncertu pozostają bez zmian.

Dotychczasowe bilety pozostają ważne, nie trzeba ich wymieniać.

Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia na koncercie!

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Organizatorem pod adresem e-mail: sprzedaz@visualproduction.pl
.