SYMPHO HOUSEAreNa Lato

Sobota 21.08 20:00
Plener - parking przed Areną

Sympho House

House Music in Symphonic Concert

21 sierpnia 2021 r.

godz. 20:00

Strefa AreNa Lato

Koncert SYMPHO HOUSE to koncert największych hitów muzyki house’owej w wykonaniu orkiestry symfonicznej i udziale DJ-a oraz wokalistów na żywo. Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: FAITHLESS, MOLOKO, BOB SINCLAR, DAFT PUNK, ERIC PRYDZ, BASEMENT JAXX, MODJO, ARMAND VAN HELDEN, KYGO, AVICII i inni.
Ze względu na złożoność projektu powstała 🎻🎺 VISUAL SYMPHONY ORCHESTRA składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.
Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także 🎛 🎧 DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.
🔥🎤 Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Daniel Moszczyński i William Prestigiacomo.
Sympho House to nie tylko muzyka to także 🎬🎆 multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Uruchomiona podczas ubiegłorocznych wakacji strefa gastronomiczna i rekreacyjna – Arena Garden Street Food Market sprawiła, że przestrzeń wokół TAURON Areny Kraków stała się niezwykle popularnym i lubianym miejscem wypoczynku i rozrywki dla mieszkańców naszego miasta i turystów.

Rozwijając ten pozytywny trend, tęskniąc za powrotem wydarzeń koncertowych wypełniających całą halę, inaugurujemy letnią koncertową scenę plenerową pn. AreNa Lato. Koncerty w ramach tego cyklu będą realizowane na specjalnie przygotowanej scenie na parkingu zewnętrznym TAURON Areny Kraków i będą biletowane. Po koncertach goście będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej Arena Garden Street Food Market oraz kawiarni w Małej Hali (czynne od 11:00).

Informacje praktyczne:

Wejście na Strefę AreNa Lato – znajduje się naprzeciw wejścia nr 2 do TAURON Areny Kraków, na parkingu zewnętrznym od strony ul. Lema 7 w Krakowie.

Toalety dla widzów – udostępnione będą dwie toalety wewnątrz TAURON Areny Kraków (wejście nr 2)

Parkingi dla widzów – parking płatny, więcej szczegółów wkrótce.

Koncert jest organizowany zgodnie z bieżącymi obostrzeniami, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Aktualnie jest to limit 250 osób + osoby zaszczepione (niewliczające się do limitu).

Kategorie biletów:

Strefa VIP – wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące. Niewielka limitowana liczba osób. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.
Strefa GOLD – wydzielona blisko sceny. Miejsca stojące. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.
Strefa STANDARD – wydzielona nieopodal sceny w najlepszej możliwej cenie. Miejsca stojące. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.

  Dodatkowe informacje są dostępne na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/756003071769037/ 

  Organizatorem wydarzenia jest: Visual Production w ramach Summer Sky Festival 2021.

  Wynajem obiektu

  Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


  tel.: +48 739 455 600


  Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!