SYMPHO HOUSEAreNa Lato

Sympho House

House Music in Symphonic Concert

21 sierpnia 2021 r.

godz. 20:00

Strefa AreNa Lato

Koncert SYMPHO HOUSE to koncert największych hitów muzyki house’owej w wykonaniu orkiestry symfonicznej i udziale DJ-a oraz wokalistów na żywo. Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: FAITHLESS, MOLOKO, BOB SINCLAR, DAFT PUNK, ERIC PRYDZ, BASEMENT JAXX, MODJO, ARMAND VAN HELDEN, KYGO, AVICII i inni.
Ze względu na złożoność projektu powstałaVISUAL SYMPHONY ORCHESTRA składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.
Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.
Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Daniel Moszczyński i William Prestigiacomo.
Sympho House to nie tylko muzyka to takżemultimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!
O AreNie Lato

Uruchomiona podczas ubiegłorocznych wakacji strefa gastronomiczna i rekreacyjna – Arena Garden Street Food Market sprawiła, że przestrzeń wokół TAURON Areny Kraków stała się niezwykle popularnym i lubianym miejscem wypoczynku i rozrywki dla mieszkańców naszego miasta i turystów.

Rozwijając ten pozytywny trend, tęskniąc za powrotem wydarzeń koncertowych wypełniających całą halę, inaugurujemy letnią koncertową scenę plenerową pn. AreNa Lato. Koncerty w ramach tego cyklu będą realizowane na specjalnie przygotowanej scenie na parkingu zewnętrznym TAURON Areny Kraków i będą biletowane. Po koncertach goście będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej Arena Garden Street Food Market oraz kawiarni w Małej Hali (czynne od 11:00).

Informacje praktyczne:

Wejście na Strefę AreNa Lato – znajduje się naprzeciw wejścia nr 2 do TAURON Areny Kraków, na parkingu zewnętrznym od strony ul. Lema 7 w Krakowie.

Harmonogram

18:30 – otwarcie bram wejściowych

20:00 – rozpoczęcie koncertu

22:00 – zakończenie koncertu

Toalety dla widzów – udostępnione będą dwie toalety wewnątrz TAURON Areny Kraków (wejście nr 2)

Parkingi dla widzów – parking płatny – 15 zł przy wjeździe. Dodatkowe informacje o funkcjonowaniu parkingu 21 sierpnia są dostępne TUTAJ.

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Gastronomia

 • Coffee Garden Małej Hali – czynna od godziny 11:00.
 • Arena Garden – czynna od godziny 11:00, od 10:00 „Śniadania na trawie

Oficjalna dystrybucja biletów:
eBilet: https://bit.ly/3BWPssQ
Eventim: https://bit.ly/3ldlnis
KupBilecik: https://bit.ly/3fbVrjG
Visual Production: https://bit.ly/3ldYzPB

  Dodatkowe informacje są dostępne na wydarzeniu:  www.facebook.com/events/207904507456549

  Organizatorem wydarzenia jest: Visual Production w ramach Summer Sky Festival 2021.

  Wynajem obiektu

  Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


  tel.: +48 739 455 600


  Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!