Szkoła Wygranych 2020

11 stycznia 2020 r. (sobota)

07:00 – otwarcie bram i rozpoczęcie rejestracji uczestników
09:30 – zakończenie rejestracji uczestników
10:00 – 14:00 – pierwsza część szkolenia
14:00 – 14:30 – przerwa
14:30 – 18:00 – druga część szkolenia
ok. 19:00 – zakończenie imprezy

Szkoła Wygranych 2020 to unikatowy w skali Europy projekt o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym. O wyjątkowości tej imprezy stanowić mają nie tylko skala przedsięwzięcia (sala mogąca pomieścić kilkanaście tysięcy osób), trenerzy występujący na scenie, oraz klimat wydarzenia ale również oprawa muzyczno-wizualna (pokazy laserowe, gra światła i dźwięku, niesamowicie intensywne ćwiczenia na wyobraźnię).

W jednym z najnowocześniejszych obiektów świata – TAURON Arenie Kraków, tysiące uczestników przeżyją unikatową przygodę – podróż w głąb swojej wyobraźni, marzeń, celów, przekonań i obaw. Podczas imprezy uczestnicy będą pracować nad swoimi ograniczeniami, pewnością siebie, celami, kierunkiem myślenia – planując swoje życie i uzyskując narzędzia niezbędne do realizacji tego planu.

Całodzienny event (10:00-19:00) będzie prowadzony w formie 30-minutowych bloków szkoleniowych przeplatanych kilkuminutowymi blokami muzyczno-imprezowymi z pokazami światła i dźwięku.

Imprezę/szkolenie poprowadzą:

Krzysztof Król – milioner mieszkający na rajskiej wyspie w Tajlandii i stamtąd tworzący wyjątkowe na skalę światową projekty edukacyjne. Najskuteczniejszy w Polsce motywator i trener rozwoju osobistego, autor 9 książek, założyciel 15 firm, podróżnik, uczestnik IRONMAN, doktorant psychologii i pasjonat tematyki motywacyjnej. Jest prezesem i założycielem dwóch spółek produkujących aplikacje mobilne do nauki języków, których używa kilka milionów ludzi z całego świata, założyciel najpotężniejszego na świecie programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Jego wykłady każdego miesiąca oglądają setki tysięcy Polaków z całego świata.

Jan Gajos – mówca, autor, współtwórca aplikacji mobilnej do nauki języka angielskiego LingLing, odnoszący sukcesy przedsiębiorca, finalista licznych biegów z przeszkodami oraz trener rozwoju osobistego, którego prawdziwą pasją jest drugi człowiek. Współtwórca najpotężniejszego na świecie programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Każdego dnia dzięki swoim szkoleniom oraz indywidualnym konsultacjom pomaga tysiącom ludzi odblokować w pełni swój potencjał. Swoim życiem udowadnia, że każdy może osiągnąć sukces jeśli tylko odpowiednio go zaplanuje.

Warto wiedzieć

Wydarzenie Szkoła Wygranych 2020 odbędzie się w TAURON Arenie Kraków 11 stycznia 2020 r. w godz. 10:00-19:00.

Wejście do obiektu: nr 1, 2 i VIP.

W dniu wydarzenia kasy będą nieczynne.

Dodatkowe informacje:

www.szkolawygranych.pl/

http://wyzwanie90dni.pl/

Restauracja i punkty gastronomiczne

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia nieczynna będzie kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

Bankomat

Na terenie TAURON Areny Kraków znajduje się bankomat – znajduje się wewnątrz obiektu, na wprost wejście nr 1 (obok recepcji).

Szatnie

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 4 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

Parking

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking. Parking jest płatny:

TANIEJ przez Internet na stronie TAURON Areny Kraków – w cenie 35 zł samochody osobowe, 100 zł autokary
gotówką przy wjeździe – w cenie 40 zł samochody osobowe, 100 zł autokary
Ilość miejsc jest ograniczona.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 6:30.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się ok. godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd w celu uniknięcia kolejek do wjazdu na parking przed rozpoczęciem koncertu.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 739 455 725


Monika Wilk