Targi Home Design

Serdecznie zapraszamy na Targi Home Design oraz imprezy współtowarzyszące: Międzynarodowe Targi Budownictwa, Nieruchomości i Aranżacji InterDOM Kraków 2023 oraz Targi Nieruchomości & Budowa Domu, które odbędą się w dniach 21-22 października 2023 r., w godz. 10:00-17:00 (sobota) i 10:00-16:00 (niedziela), w TAURON Arenie Kraków.

Targi Home Design – to jedyne i najważniejsze wydarzenie branży wyposażenia wnętrz oraz branżach towarzyszących związanych z nieruchomościami oraz budową domu. Celem wydarzenia jest promowanie najnowszych trendów w designie proponowanych przez liderów branży oraz firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję na rynku.

Do udziału organizatorzy zaprosili producentów i dystrybutorów materiałów wykończeniowych, producentów mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie architektury wnętrz i krajobrazu, pracownie projektowe, firmy wykończeniowe, a także producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Więcej na www.krakow.targihomedesign.pl

Zarejestruj się i odbierz bezpłatny e-bilet www.krakow.targihomedesign.pl/newsletter-2/

Kontakt dla wystawców:

Magdalena Kowalska, nr tel.: 794 772 220, adres e-mail: mk@expoproperty.pl

Joanna Arabska, nr tel.: 792 772 230, adres e-mail: organizacja@expoproperty.pl

Wydarzenie jest imprezą towarzyszącą Krakowskim Targom Nieruchomości & Budowa Domu – sprawdź TUTAJ

oraz Międzynarodowym Targi Budownictwa, Nieruchomości i Aranżacji InterDOM Kraków 2023 – sprawdź TUTAJ

 

 

 

 

 

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!