Targi Pracy

„Świadomie do celu – edycja IV” to temat przewodni Targów Pracy, które 14 października 2015 (środa), w godzinach 10:00-14:00, odbędą się w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest Grodzki Urząd Pracy w Krakowie. Udział w targach jest bezpłatny.

W inauguracji wydarzenia o godz. 10:00 udział wezmą: Andrzej Kulig – Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej, Kultury i Promocji Miasta; Marek Cebulak – Dyrektor Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Małgorzata Marcińska – Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta.

Wydarzenie skierowane jest w szczególności do osób, które poszukują zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem swojej drogi zawodowej. Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansą bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.
W wydarzeniu udział weźmie ponad 90 wystawców reprezentujących głównie lokalny rynek pracy.  Obecne będą firmy poszukujące pracowników, a także agencje pracy oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń, poradnictwa zawodowego oraz uczestnictwa w aktualnie realizowanych projektach.
Osoby zainteresowane będą miały także szansę skorzystać z pomocy doradcy zawodowego Grodzkiego Urzędu Pracy, który pomoże w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami, a także udzieli informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą.

Goście targów będą mogli bezpłatnie parkować na płycie górnej na zewnętrznym parkingu TAURON Areny Kraków

Arena Główna

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!