Targi Pracy i PrzedsiębiorczościŚwiadomie do celu!

Targi Pracy i Przedsiębiorczości – Świadomie do celu!

25 października 2023 r.

godz. 9:00-16:00

Wstęp wolny, wejście do obiektu: nr 1 (od strony ul. Lema)

Szukasz stabilnego zatrudnienia w prężnie działającej firmie w Krakowie? Myślisz o założeniu własnego biznesu? Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie zarządzać swoim biznesem? A może prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe swoje lub swoich pracowników?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiadasz „TAK”, to przyjdź na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu”. Podczas wydarzenia porozmawiasz z najlepszymi pracodawcami w stolicy Małopolski. Na Targach obecnych będzie około 100 pracodawców z lokalnego rynku pracy, którzy oferowali będą liczne wolne miejsca pracy w różnych branżach i zawodach. Przygotowaliśmy dla Ciebie także szereg bezpłatnych warsztatów z zarządzania zespołem oraz z marketingu opartego na długotrwałym budowaniu relacji z odbiorcami. Targi Pracy i Przedsiębiorczości to najlepsza okazja do rozpoczęcia kolejnego etapu na swojej drodze zawodowej. Czekają na Ciebie warsztaty tematyczne, konsultacje biznesowe oraz trzy strefy: Wystawiennicza, Przedsiębiorczości i Warsztatowa.

Podczas tej edycji Targów odbędzie się także uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Krakowski Pracodawca Roku 2022”. Jego celem jest wyróżnienie pracodawców, tworzących pozytywny wizerunek Krakowa, którym udało się zbudować politykę zatrudnienia otwartą na potrzeby zatrudnionych, tj. szacunek do pracowników, dbanie o ich rozwój, uwrażliwienie społeczne wobec zatrudnionych, przeciwdziałanie dyskryminacji i tworzenie otwartej, wielokulturowej organizacji.

Jako organizatorzy Targów, Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa wychodzą naprzeciw potrzebom lokalnego rynku pracy. Już po raz kolejny w wydarzenie zaangażowana jest także fundacja Kraków Miastem Startupów, która przygotowała dla odwiedzających szereg aktywności, mających na celu zwiększenie ich kompetencji biznesowych. Kieruj swoją przyszłość „świadomie do celu”, realizując przy tym swoje pasje na rynku pracy.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: http://targiaktywnosci.com.pl/

Regulamin targów jest dostępny TUTAJ

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!