Targi Pracy i Przedsiębiorczości

27 września (wtorek)

godz. 10:00-14:00

„Świadomie do celu” to temat przewodni Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które 27 września (wtorek), w godz. 10:00-14:00, odbędą się w TAURON Arenie Kraków. Po raz pierwszy podczas targów utworzona zostanie specjalna strefa przedsiębiorcy, w ramach której przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, a także Urzędu Skarbowego będą udzielali porad wszystkim zainteresowanym pracodawcom i przedsiębiorcom. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem Targów Pracy i Przedsiębiorczości jest Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, a partnerem Agencja Rozwoju Miasta S.A.

Wydarzenie skierowane jest w szczególności do osób, które poszukują zatrudnienia, zastanawiają się nad zmianą dotychczasowej pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem swojej drogi zawodowej. Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansą bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Ponad 80 wystawców

W Targach Pracy i Przedsiębiorczości udział weźmie ponad 80 wystawców reprezentujących głównie lokalny rynek pracy. Obecne będą firmy poszukujące pracowników, a także agencje pracy oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim w zakresie szkoleń, poradnictwa zawodowego oraz uczestnictwa w aktualnie realizowanych projektach.

Osoby zainteresowane będą miały także szansę skorzystać z pomocy doradców zawodowych Grodzkiego Urzędu Pracy, którzy pomogą w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami, a także udzielą informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą i pomogą w napisaniu życiorysu oraz listu motywacyjnego.

Nowość – strefa przedsiębiorcy

Targi pracy w TAURON Arenie Kraków odbędą się już po raz czwarty. Nowością nadchodzącej edycji wydarzenia będzie utworzenie specjalnej strefy przedsiębiorcy, w ramach której przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, a także Urzędu Skarbowego będą udzielali porad wszystkim zainteresowanym pracodawcom i przedsiębiorcom. Obecni będą także przedstawiciele instytucji wspierających rozwój biznesu, informujący o aktualnie realizowanych projektach. Do strefy przedsiębiorcy organizatorzy zapraszają wszystkich planujących otworzyć własną działalność gospodarczą, a także osoby posiadające własne firmy, które potrzebują wsparcia finansowego lub merytorycznego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Lista wystawców, którzy wezmą udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości jest dostępna na stronie Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie www.gupkrakow.pl.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

 

Arena Główna

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!