Targi Pracy i PrzedsiębiorczościŚwiadomie do celu!

Targi Pracy i Przedsiębiorczości – Świadomie do celu!

25 – 26 października 2022 r.

godz. 9:00-16:00

Wstęp wolny, wejście do obiektu: nr 1 (od strony ul. Lema)

 
Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie w Krakowie? Myślisz nad założeniem własnej działalności gospodarczej? Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie zarządzać swoim biznesem? A może prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe dla siebie lub pracowników?

Przyjdź na targi pracy i przedsiębiorczości w Krakowie. Podczas wydarzenia możesz bezpośrednio porozmawiać z najlepszymi pracodawcami w Krakowie, a także skonsultować swoje CV z profesjonalnymi doradcami zawodowymi. Organizatorzy mają dla Ciebie także bezpłatne warsztaty związane z zarządzaniem zespołem oraz marketingiem opartym na długotrwałym budowaniu relacji z odbiorcami.

Tragi Pracy i Przedsiębiorczości to najlepsza okazja do rozpoczęcia kolejnego etapu  budowania swojej ścieżki zawodowej. Czeka na Ciebie mnóstwo warsztatów tematycznych, konsultacji biznesowych oraz trzy strefy tematyczne (przedsiębiorczości, wystawiennicza i warsztatowa).

Sprawdź, jakie warsztaty organizatorzy przygotowali dla Ciebie. Na część z nich wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Podczas nadchodzącej edycji Targów odbędzie się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Krakowski Pracodawca Roku”, gdzie docenieni zostaną pracodawcy zaangażowani w rozwój pracowników, a także przedsiębiorstwa wrażliwe społecznie – zatrudniające osoby z niepełnosprawnościami oraz tworzące wielokulturowe organizacje.

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa rozwija idee targów, aby dostosować wydarzenie do potrzeb lokalnych pracodawców.

Kieruj swoją przyszłość „świadomie do celu” realizując przy tym swoje pasje na rynku pracy. Zrób pierwszy krok i odwiedź nas 25-26 października w godzinach od 9.00 do 16.00 na hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków.

DLA ODWIEDZAJĄCYCH

Podczas targów pracy i przedsiębiorczości „świadomie do celu” będą funkcjonowały trzy strefy (strefa wystawiennicza, przedsiębiorczości oraz warsztatowa).

Strefa wystawiennicza
To miejsce w którym możesz uzyskać informacje na temat aktualnych potrzeb kadrowych krakowskich pracodawców, a także bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firm poszukujących osób do pracy. To także szansa dla Ciebie, aby zaprezentować siebie jako potencjalnego kandydata. Będziesz mieć możliwość spotkać się z profesjonalnym doradcą zawodowym w celu określenia swoich słabych i mocnych stron, a także skonsultować dokumenty aplikacyjne.

Wstęp do strefy wystawienniczej jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Strefa przedsiębiorczości

Jeśli masz pomysł na własny biznes i chcesz dowiedzieć się jak możesz otrzymać dofinansowanie na jego realizacje albo chcesz uzyskać informacje na temat form opodatkowania dochodów i różnego rodzaju ulg dla przedsiębiorców to, to miejsce jest z pewnością dla Ciebie. Podczas targów będziesz mieć możliwość konsultacji ze specjalistami z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Wydziału ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego  oraz Punktu Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Krakowa. 
Wstęp do strefy przedsiębiorczości jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Strefa warsztatowa

Podczas dwudniowych targów organizatorzy przygotowali szereg warsztatów związanych z budowaniem modelu biznesowego, pozyskiwaniem inwestorów i partnerów oraz szeroko rozumianego marketingu w biznesie. Dodatkowo w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby rozwoju kompetencji młodzieży przeprowadzony zostanie Hackathlon biznesowy skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wykład prowadzony przez doradców zawodowych pt. „Aktywizacja Społeczna i przygotowanie młodzieży do wejścia na rynek pracy”. Bardzo ciekawą alternatywą dla pracodawców są też wykłady związane z możliwościami wsparcia finansowego w podnoszenie kwalifikacji w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, czy możliwości legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Równocześnie z prowadzonymi warsztatami i wykładami będą odbywać się konsultacje biznesowe ze specjalistami.

Wszystkie panele dyskusyjne i warsztaty otworzy konferencja związana z szansami i wyzwaniami dla miasta Krakowa oraz krakowskiego rynku pracy w związku z organizacją III Igrzysk Europejskich w Krakowie.

Wynajem obiektu

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!