Targi Ślubne

XXI Małopolskie Targi Ślubne

12 lutego 2023 r.

Mała Hala TAURON Areny Kraków

godz. 10.00-16.00

Zaplanuj swój wymarzony ślub w ciągu jednego dnia

Ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami, a Wy nie wszystko macie dopięte na ostatni guzik? Bez obaw, doświadczona ekipa Targów Ślubnych już od ponad 20 lat skutecznie pomaga tysiącom narzeczonych, organizując największą tego typu imprezę w Polsce!

XXI Małopolskie Targi Ślubne odbędą się 12 lutego w Małej Hali TAURON Areny Kraków – najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Krakowie.

Czym tak właściwie są Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem do kilkuset wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne, począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną.

Krakowska impreza będzie świetną okazją, aby zorientować się w tegorocznych trendach branży ślubno-weselnej i zarezerwować te usługi, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem.

Warto pojawić się na targach także ze względu na rabaty i promocje, oferowane przez większość wystawców, które przygotowywane są specjalnie dla uczestników wydarzenia.
Nie możecie przegapić tego przed ślubem!
Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco:

https://www.facebook.com/events/3437471836498225

Bilety: www.targislubne.pl

www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne
www.instagram.com/targislubne_pl

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków