XXII Małopolskie Targi Ślubne

XXII Małopolskie Targi Ślubne

29 października 2023 r.

Mała Hala TAURON Areny Kraków

godz. 10.00-16.00

Zamień swoje marzenia o wymarzonym ślubie w rzeczywistość w zaledwie jeden dzień!

Twój wielki dzień zbliża się wielkimi krokami, a jeszcze kilka rzeczy zostało na liście „do zrobienia”? Bez obaw, doświadczona ekipa Targów Ślubnych od ponad 20 lat skutecznie pomaga tysiącom narzeczonych, organizując największą tego typu imprezę w Polsce!

XXII Małopolskie Targi Ślubne odbędą się 29 października w Małej Hali TAURON Areny Kraków – najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Krakowie. Podczas targów będziesz mieć okazję skompletować wszystko, co sprawi, że Twój dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Czym właściwie są Targi Ślubne? To kompleksowe wydarzenie, które gromadzi pod jednym dachem setki doświadczonych wystawców, oferujących różnorodne usługi związane z przygotowaniami do ślubu i wesela, począwszy od obrączek, a skończywszy na dekoracji sali i oprawie muzycznej. Krakowskie targi stanowią doskonałą okazję, aby być na bieżąco z tegorocznymi trendami w branży ślubno-weselnej i zarezerwować usługi, które zwykle są zamawiane z dużym wyprzedzeniem. Warto wziąć udział w targach również ze względu na atrakcyjne rabaty i promocje oferowane przez większość wystawców, specjalnie dla uczestników wydarzenia.

Nie trać czasu na skomplikowane poszukiwania! Przyjdź na XXII Małopolskie Targi Ślubne i zyskaj inspirację oraz wsparcie, które pozwolą Ci zorganizować wymarzony ślub w mgnieniu oka!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco: www.facebook.com/events/130561466684082

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

www.targislubne.pl

www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne

www.instagram.com/targislubne_pl

Kup bilet: www.targislubne.pl/krakow-arena-bilety

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala