XIX Małopolskie Targi Ślubne

Zaplanuj swój wymarzony ślub w ciągu jednego dnia

XIX Małopolskie Targi Ślubne w Małej Hali TAURON Areny Kraków

9 stycznia 2022 r.

godz. 10.00 – 16.00

Ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami, a Wy nie macie pojęcia jak zaplanować te – bez wątpienia – najważniejsze w Waszym życiu uroczystości? Bez obaw, doświadczona ekipa Targów Ślubnych już od ponad 20 lat skutecznie pomaga tysiącom narzeczonych, organizując największą tego typu imprezę w Polsce!

Czym tak właściwie są wspomniane Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem do kilkuset wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne, począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną.

XIX Małopolskie Targi Ślubne odbędą się 9 stycznia w Małej Hali TAURON Areny Kraków – najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Krakowie.

Krakowska impreza będzie świetną okazją, aby zorientować się w tegorocznych trendach branży ślubno-weselnej i zarezerwować te usługi, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem.

Warto pojawić się na targach także ze względu na rabaty i promocje, oferowane przez większość wystawców, które przygotowywane są specjalnie dla uczestników wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Małopolskich Targach Ślubnych. Nie może Was tam zabraknąć – przed ślubem obecność obowiązkowa!

 Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/2613565778777388

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

www.targislubne.pl

www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne

www.instagram.com/targislubne_pl

 

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala

W dniu wydarzenia dostępny będzie parking TAURON Areny Kraków – wjazd płatny 8 zł.

Dodatkowe informacje o zasadach funkcjonowania parkingów są dostępne TUTAJ.

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków