Targi ŚlubneMała Hala

Niedziela 24.10 10:00
Mała Hala TAURON Areny Kraków

XVIII Małopolskie Targi Ślubne

24.10.2021

Mała Hala TAURON Areny Kraków

godz. 10.00 – 16.00

 

Ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami, a Wy nie macie pojęcia jak zaplanować te – bez wątpienia – najważniejsze w Waszym życiu uroczystości? Bez obaw, doświadczona ekipa Targów Ślubnych już od ponad 20 lat skutecznie pomaga tysiącom narzeczonych, organizując największą tego typu imprezę w Polsce!

Czym tak właściwie są wspomniane Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem do kilkuset wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne, począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną.

XVII Małopolskie Targi Ślubne odbędą się 24 października w Małej Hali TAURON Areny Kraków – najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Krakowie.

Krakowska impreza będzie świetną okazją, aby zorientować się w tegorocznych trendach branży ślubno-weselnej i zarezerwować te usługi, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem. Warto pojawić się na targach także ze względu na rabaty i promocje, oferowane przez większość wystawców, które przygotowywane są specjalnie dla uczestników wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Targów Ślubnych. Nie może Was tam zabraknąć – przed ślubem obecność obowiązkowa!


Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/203200608229518

Po więcej szczegółów zapraszamy na media społecznościowe:

Strona WWW: www.targislubne.pl

Facebook: www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne

Instagram: www.instagram.com/targislubne_pl

 

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala