Targi ŚlubneMała Hala

XVIII Małopolskie Targi Ślubne

24.10.2021

Mała Hala TAURON Areny Kraków

godz. 10.00 – 16.00

Ślub i wesele zbliżają się wielkimi krokami, a Wy nie macie pojęcia jak zaplanować te – bez wątpienia – najważniejsze w Waszym życiu uroczystości? Bez obaw, doświadczona ekipa Targów Ślubnych już od ponad 20 lat skutecznie pomaga tysiącom narzeczonych, organizując największą tego typu imprezę w Polsce!

Czym tak właściwie są wspomniane Targi Ślubne? Jest to złożona impreza skupiająca pod jednym dachem do kilkuset wystawców oferujących różnorodne usługi ślubno-weselne, począwszy od obrączek aż po wystrój sali i oprawę muzyczną.

XVII Małopolskie Targi Ślubne odbędą się 24 października w Małej Hali TAURON Areny Kraków – najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Krakowie.

Krakowska impreza będzie świetną okazją, aby zorientować się w tegorocznych trendach branży ślubno-weselnej i zarezerwować te usługi, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem. Warto pojawić się na targach także ze względu na rabaty i promocje, oferowane przez większość wystawców, które przygotowywane są specjalnie dla uczestników wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w jesiennej edycji Targów Ślubnych. Nie może Was tam zabraknąć – przed ślubem obecność obowiązkowa!


Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco:
https://www.facebook.com/events/203200608229518 

www.targislubne.pl

www.facebook.com/miedzyplanetarnetargislubne

www.instagram.com/targislubne_pl

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking TAURON Areny Kraków – wjazd od strony ul. Lema. Opłata zza wjazd: 8 zł

Gastronomia

W czasie wydarzenia przy recepcji Małej Hali będzie otwarty punkt cateringowy.

Kawiarnia Mała Hala i strefa Arena Garden  będą czynne od godz. 11:00.

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków