The Kelly Family„We Got Love – LIVE 2018”

8 kwietnia 2018 r. (niedziela)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – Kelly Family (I część koncertu)

godz. 21:30-22:00 – przerwa

godz. 22:00 – Kelly Family (II część koncertu)

godz. 23:00 – planowana godzina zakończenia wydarzenia

Spełniło się marzenie milionów fanów na cały świecie – słynna grupa muzyczna The Kelly Family niedawno ogłosiła swój powrót na muzyczną scenę. Podczas europejskiej trasy koncertowej „We Got Love – LIVE 2018” odwiedzą także Polskę. 8 kwietnia 2018 r. wystąpią w TAURON Arenie Kraków.

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła wszelkie rekordy, a ich piosenki pokochał cały świat. Mają na koncie ponad 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Odnieśli sukces na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach.

Nowa płyta

Po raz pierwszy od 1999 roku, rodzina Kelly powróciła do występów na żywo, promując nowy album We Got Love. Płyta trafiła do sprzedaży 24 marca i zawiera pięć zupełnie premierowych utworów oraz największe hity zespołu w nowych aranżacjach. Podczas koncertu nie zabraknie wiec najsłynniejszych piosenek, takich jak: „An Angel”, „I can’t help myself” czy „Santa Maria”. Album prezentuje dokładnie to, czego mogą spodziewać się fani legendarnej formacji podczas koncertów. Jest to muzyczna podróż przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalnie przeżycie.

Powrót rodziny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem – na pierwszy ogłoszony koncert w Dortmundzie, bilety zniknęły w trakcie osiemnastu minut! Na całej trasie zespół odwiedzi dwadzieścia największych europejskich miast. W TAURON Arenie Kraków wystąpi 8 kwietnia 2018 r. Koncerty odbędą się także w Gdańsku i Łodzi.

Warto wiedzieć

Koncert zespołu Kelly Family odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w niedzielę, 8 kwietnia o godz. 20:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:00. O godz. 21:30 przewidziano półgodzinną przerwę. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 23:00.

Bilety na koncert są dostępne na Eventim.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 16:00. Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) od godz. 18:00.

Organizatorem wydarzenia jest: JVS GROUP

Informacje o wydarzeniu w TAURON Arenie Kraków: http://bit.ly/2nvin2F

Posłuchaj nowego utworu Kelly Family „Nanana”: www.youtube.com/watch?v=btNGf_pCeZw

Catering podczas wydarzenia

W dniu wydarzenia goście będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. W obiekcie czynne będą również punkty gastronomiczne, w ofercie których znajdą się przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, przed otwarciem bram, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking 

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona. Parking zostanie otwarty o godz. 17:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Szatnie

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk