The Rose„Dawn to Dusk” Europe Tour

„Dawn to Dusk” Europe Tour

15.03.2024 – TAURON Arena Kraków

Bilety w sprzedaży TUTAJ

The Rose to koreański zespół indie rockowy składający się z czterech utalentowanych muzyków: wokalisty i gitarzysty Woosunga, wokalisty/multiinstrumentalisty Dojoona, basisty Jaehyeonga i perkusisty Hajoona. Od samego początku istnienia słynęli z porywających występów i szybko stali się jedną z najbardziej rozchwytywanych koreańskich grup, wydając serię doskonale przyjętych przez krytyków albumów, które odbiły się szerokim echem wśród fanów na całym świecie.

W 2019 r. trzech członków zespołu tymczasowo przerwało działalność, aby wypełnić obowiązkową koreańską służbę wojskową, w tym czasie Woosung rozwijał swoją karierę solową, produkując kolejne urzekające albumy i wyprzedając koncerty na całym świecie.

Aby sprawić radość swoim oddanym fanom, zespół The Rose zjednoczył się podczas jednego z występów Woosung w Korei Południowej w 2022 roku. To ponowne spotkanie utorowało drogę ich pierwszemu pełnowymiarowemu albumowi „HEAL”, który został zainspirowany przekształcającą siłą muzyki i historiami, którymi dzielili się zarówno ich fani, jak i oni sami. Album „HEAL” zdobył 4. miejsce na liście Billboard’s Heatseekers Chart, a towarzysząca mu trasa koncertowa „HEAL Together World Tour” przyciągnęła ponad 90 000 widzów.

Teraz, wraz z drugim długo oczekiwanym długogrającym albumem „DUAL”, The Rose wznosi swoją muzykę na nowy poziom. Wykorzystując emocjonalną szczerość i wrażliwość zaprezentowaną w „HEAL”, ta najnowsza propozycja zgłębia koncepcję „równowagi”. Płynnie łącząc ze sobą światło i mrok, The Rose mistrzowsko splata emocje i dźwięki, oddając dualistyczną naturę, która definiuje ich muzykę.

Kierując się niezachwianym oddaniem dla swoich fanów i nierozerwalną więzią przyjaźni, The Rose nadal przesuwa granice artystyczne, urzekając publiczność na całym świecie swoją porywającą serce muzyką i niezapomnianymi występami.

Warto wiedzieć

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation (www.livenation.pl)

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 3

Wejście dla gości lóż TAURON Areny Kraków – „WEJŚCIE LOŻE” między bramą nr 1 a bramą nr 2

Harmonogram

godz. 16:00 – otwarcie parkingów

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – koncert The Rose

godz. 21:45 – planowane zakończenie koncertu

Bilety

Informacje o biletach TUTAJ

W dniu wydarzenia czynna będzie kasa nr 1 (organizatora) od godz. 14:00.

Loże Biznes TAURON Areny Kraków – sprawdź TUTAJ

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking  płatny 50 zł. Parking będzie otwarty od godz.  16:00. Gwarancją miejsca jest zakup biletu online: TUTAJ

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

Gastronomia

Restauracja Północna będzie od otwarcia bram (windy nr 4 i 7)

Arena Coffee w Małej Hali – czynna od godz. 12:00

Arena Garden – czynna od godz. 12:00

  Szatnie

  Otwarte będą szatnie na poziomie A – płatne 6 zł.  Szatnię można opłacić również online TUTAJ

  Bankomat

  W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

   

   

   

  Loże Biznes

  Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


  Monika Wilk

  Loże Biznes

  Najem długoterminowy


  Marzena Sadowska