ToolSupport: Brass Against

Tool

Wiosenna trasa koncertowa

“Let’s finish what we started. Shall we?” – Maynard James Keenan 

TOOL powraca do Europy z pierwszą trasą koncertową od wydania Fear Inoculum w 2019 roku. Niecierpliwie oczekiwana trasa rozpocznie się w Kopenhadze 23 kwietnia 2022 r. Supportem koncertu będzie Brass Against.

„Z wielką przyjemnością mogę ogłosić nasz powrót na trasę” – powiedział Danny Carey z zespołu TOOL – Ostatnie 18 miesięcy były, delikatnie mówiąc, wyzwaniem, ale ze wspaniałych prób płyną wspaniałe lekcje i wspaniałe nagrody. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby się nimi z wami podzielić”.

Fear Inoculum (http://smarturl.it/TOOLFIa) ujrzał światło dzienne w sierpniu 2019, po wieloletnich przygotowaniach.

Album zadebiutował na szczytach list sprzedaży w wielu krajach, wstrząsając też listami radiowymi i  zdobywając szerokie uznanie krytyków.

NME przyznało Fear Inokulum pięć gwiazdek i powiedziało, że to „… o wiele więcej niż tylko album”, The Guardian nazwał krążek „A legacy Album”, Visions nazwał 10-trackową kolekcję „doskonałą wersją płyty TOOL ” i Kerrang! powiedział „Tool przekracza własne granice…”

Brass Against to kolektywna grupa muzyków, których łączy jeden cel – tworzenie muzyki inspirującej do zmian społecznych i osobistych. Twórczość zespołu to głownie covery takich zespołów jak: Tool, Rage Against the Machine, Soundgarden, Black Sabbath, Run the Jewels. Tworzą również własne kompozycje o bardzo ciężkim brzmieniu wypełnione instrumentami dętymi. Brass Against intensywnie występuje na całym świecie, grając koncerty i na festiwalach w Stanach Zjednoczonych i Europie (Boomtown, Pukkelpop, Download Madrid), Australii, Nowej Zelandii (Splore i Electric Avenue) i Indonezji (Java Jazz Festival). Zespół wydał trzy pełnowymiarowe albumy, a ostatnio EP-kę ze swoimi utworami. Obecnie nagrywają w studio i planują wydać płytę pod koniec roku. Brass Against chce, aby muzyka, którą wykonują, brzmiała inspirująco i rezonowała z emocjami ludzi. Grają muzykę, która jest potężna i inspirująca. Są zainspirowani i gotowi na zmiany – i mają nadzieję, że ich muzyka wzmocni tę energię w każdym, kto ich słucha.

Organizator: Live Nation

WARTO WIEDZIEĆ

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Harmonogram

Wejścia do obiektu: nr 1, 2, 3 i 4

Kasa organizatora będzie się znajdować w kontenerze przed schodami od strony ulicy S. Lema. Punkty info dotyczące biletów w kasach nr 1 i 2.

Kasa TAURON Areny Kraków będzie czynna od godz. 16:30 w recepcji Małej Hali.

Parking

W dniu wydarzenia dostępny będzie parking płatny 40 zł na miejscu (gotówką lub kartą) i 35 zł w przypadku wcześniejszego zakupu przez internet (sprawdź TUTAJ).

Parking podziemny będzie czynny od godz. 16:00.

Uwaga! Prosimy o przyjazd na parking z wyprzedzeniem aby uniknąć kolejek przed otwarciem bram na wydarzenie.

Szatnie

W dniu wydarzenia szatnie nie będą dostępne. Depozyt organizatora będzie się znajdował przed schodami prowadzącymi do areny.

Gastronomia

Restauracja Północna dostępna również dla poziomu A i C (winda 4 oraz 7) – czynna od otwarcia bram

Coffee Garden Małej Hali – czynna od godz. 17:00         

Arena Garden – czynna od godz. 11:00

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy pod samym obiektem)

Loże Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Loże Biznes

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska