ToolSupport: Brass Against

Sobota 21.05 20:00
Arena Główna

Tool

Wiosenna trasa koncertowa

“Let’s finish what we started. Shall we?” – Maynard James Keenan

 Support:  Brass Against 

21.05.2021

TAURON Arena Kraków

TOOL powraca do Europy z pierwszą trasą koncertową od wydania Fear Inoculum w 2019 roku. Niecierpliwie oczekiwana trasa rozpocznie się w Kopenhadze 23 kwietnia 2022r. Supportem koncertu będzie Brass Against.

Brass Against to kolektywna grupa muzyków, których łączy jeden cel – tworzenie muzyki inspirującej do zmian społecznych i osobistych. Twórczość zespołu to głownie covery takich zespołów jak: Tool, Rage Against the Machine, Soundgarden, Black Sabbath, Run the Jewels. Tworzą również własne kompozycje o bardzo ciężkim brzmieniu wypełnione instrumentami dętymi. Brass Against intensywnie występuje na całym świecie, grając koncerty i na festiwalach w Stanach Zjednoczonych i Europie (Boomtown, Pukkelpop, Download Madrid), Australii, Nowej Zelandii (Splore i Electric Avenue) i Indonezji (Java Jazz Festival). Zespół wydał trzy pełnowymiarowe albumy, a ostatnio EP-kę ze swoimi utworami. Obecnie nagrywają w studio i planują wydać płytę pod koniec roku. Brass Against chce, aby muzyka, którą wykonują, brzmiała inspirująco i rezonowała z emocjami ludzi. Grają muzykę, która jest potężna i inspirująca. Są zainspirowani i gotowi na zmiany – i mają nadzieję, że ich muzyka wzmocni tę energię w każdym, kto ich słucha.

„Z wielką przyjemnością mogę ogłosić nasz powrót na trasę” – powiedział Danny Carey z zespołu TOOL –

Ostatnie 18 miesięcy były, delikatnie mówiąc, wyzwaniem, ale ze wspaniałych prób płyną wspaniałe lekcje i wspaniałe nagrody. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby się nimi z wami podzielić”.

Fear Inoculum (http://smarturl.it/TOOLFIa) ujrzał światło dzienne w sierpniu 2019, po wieloletnich przygotowaniach.

Album zadebiutował na szczytach list sprzedaży w wielu krajach, wstrząsając też listami radiowymi i  zdobywając szerokie uznanie krytyków.

NME przyznało Fear Inokulum pięć gwiazdek i powiedziało, że to „… o wiele więcej niż tylko album”, The Guardian nazwał krążek „A legacy Album”, Visions nazwał 10-trackową kolekcję „doskonałą wersją płyty TOOL ” i Kerrang! powiedział „Tool przekracza własne granice…”

Dodatkowe informacje organizacyjne są dostępne TUTAJ

Organizator: Live Nation

Loże Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata

Loże Biznes

Najem długoterminowy


tel.: +48 739 455 725


Marzena Sadowska