Travis ScottUtopia – Circus Maximus World Tour

Wtorek 02.07 18:00
Arena Główna

Travis Scott

Utopia – Circus Maximus World Tour

2 lipca 2024

TAURON Arena Kraków

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 8 maja o godz. 14:00 
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 9 maja o godz. 10:00 
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 10 maja na LiveNation.pl o godz. 10:00

Po wyprzedanej w 2023 roku północnoamerykańskiej trasie koncertowej UTOPIA – Circus Maximus Tour i bijącym rekordy popularności albumie UTOPIA, trasa koncertowa UTOPIA – Circus Maximus Word Tour Travisa Scotta będzie kontynuowana tego lata. Trasa obejmie 12 koncertów na arenach i stadionach, w tym największy jak dotąd koncert w Wielkiej Brytanii na stadionie Tottenham Hotspur.

Kolejna część trasy koncertowej, która zapewni fanom niepowtarzalne wrażenia audiowizualne, rozpocznie się w Holandii w Gelredome 28 czerwca i będzie kontynuowana w Wielkiej Brytanii i Europie z przystankami w Polsce, Szwajcarii, Francji, Belgii, Włoszech, Czechach, kończąc we Frankfurcie w Niemczech 27 lipca.

1 euro/funt z każdego sprzedanego biletu zostanie przekazany na rzecz Cactus Jack Foundation, organizacji 501(c)3, której misją jest wspieranie młodzieży z Houston poprzez zbiórki zabawek, programy stypendialne dla studentów HBCU oraz pokrywanie kosztów związanych z edukacją i działaniami twórczymi.

Uznany przez krytyków album UTOPIA był najlepiej sprzedającym się wydawnictwem hip-hopowym w 2023 roku, utrzymując się na pozycji nr 1 na liście Billboard Top 200 przez cztery tygodnie z rzędu i gromadząc ponad 50 miliardów streamów na całym świecie.

Ponadto Spotify uznał go za najczęściej streamowany album w pierwszym tygodniu od wydania w 2023 roku, a Apple Music potwierdziło największą liczbę streamów płyty w dniu premiery.

Travis Scott nominowany do nagrody GRAMMY® wydał album UTOPIA u szczytu swoich możliwości jako wykonawca, autor tekstów, producent i współpracownik, po raz kolejny udowadniając, że nikt nie brzmi tak jak On, co zapewniło mu tytuł czołowego innowatora dźwięku, a krążek został okrzyknięty „albumem dekady”.

Bilety na trasę UTOPIA – Circus Maximus Tour trafią do sprzedaży w piątek, 10 maja o godzinie 10:00 czasu lokalnego na stronie travisscott.com oraz livenation.pl

Travis Scott:

Przyszłość zależy od Travisa Scotta. Pochodzący z Houston artysta jest liderem nie tylko w muzyce, ale także w modzie, kulturze. Ośmiokrotnie nominowany do nagrody GRAMMY®  projektant i twórca, ikona stylu, aktor, producent i założyciel wytwórni Cactus Jack zmienił bieg hip-hopu dzięki serii przełomowych albumów i ruchów rozpoczynających dyskusje.

Dając z siebie wszystko, Travis założył fundację Cactus Jack Foundation jako 501(c)3 z misją wspierania młodzieży z Houston poprzez zbiórki zabawek, programy stypendialne dla studentów HBCU oraz pokrywanie kosztów edukacji i kreatywnych przedsięwzięć.

 Organizatorem wydarzenia jest Live Nation www.livenation.pl

Strefa Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Strefa Biznes

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska