Trefl Proxima Kraków vs Chemik Police

23 października (poniedziałek)

godz. 17:00 – otwarcie bram

godz. 18:00 – początek meczu

godz. 21:30 – zakończenie wydarzenia

To będzie pierwszy mecz Ligi Siatkówki Kobiet w TAURON Arenie Kraków. 23 października (poniedziałek) siatkarki Trefla Proximy Kraków podejmą mistrzynie Polski – siatkarki Chemika Police.

Mecz w TAURON Arenie Kraków będzie pierwszym występem Trefla Proximy w LSK przed własną publicznością. Oznacza to, że po 14 latach przerwy podwawelski gród znów ma drużynę siatkarek w ekstraklasie.

Drużyna

Trefl Proxima Kraków, to klub piłki siatkowej, występujący w Lidze Siatkowej Kobiet – najwyższej w hierarchii klasie żeńskich ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce. Po połączeniu z Atomem Treflem Sopot, dla drużyny będzie to historyczny sezon w Krakowie na boiskach siatkarskiej ekstraklasy.

Warto wiedzieć

Mecz Trefl Proxima Kraków vs Chemik Police odbędzie się w TAURON Arenie Kraków w poniedziałek (23 października) o godz. 18:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00. Planowane zakończenie imprezy – godz. 21:30.  Wejście do obiektu – Wejście nr 1.

Organizatorem wydarzenia jest: Trefl Proxima Kraków S.A.

W trakcie trwania sezonu bilety na mecze Trefla Proximy Kraków będą dostępne w następujących cenach: bilet normalny – 15 zł; bilet ulgowy – 10 zł (dla osób uczących się w wieku 12-26 lat); dzieci do 13 roku życia – bezpłatnie (z opiekunem posiadającym karnet lub bilet. Opiekun na swój karnet lub bilet może zabrać maksymalnie 2 dzieci).

Bilety są dostępne drogą internetową. W dniu meczu będą dostępne w kasach w hali.

Catering podczas wydarzenia 

23 października wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej na poziomie B (między sektorami B2 i B3). Aby dotrzeć do restauracji można skorzystać z wind nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. Restauracja będzie czynna od godz. 17:00. Czynne będą także punkty gastronomiczne zlokalizowane na poziomie A.

Od godz. 14:00 czynna będzie również kawiarnia w Małej Hali.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking i szatnia

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 16:00.

W dniu wydarzenia czynna będzie również szatnia na poziomie A.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


 


Monika Wilk