Trends 4 Kids

TARGI AKCESORIÓW DLA MAM I DZIECI

1 grudnia 2019 r. (niedziela)

godz. 10:00-17:00

Mała Hala TAURON Areny Kraków

Trends 4 Kids po raz czwarty w Krakowie!Zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców na targi Trends 4 Kids, które odbędą się 1 grudnia 2019 r. w Małej Hali TAURON Areny Kraków.

Podczas wydarzenia możesz poznać:

– najnowsze kolekcje akcesoriów i zabawek dla dzieci,

– najmodniejsze propozycje ubrań wiosenno-letnich dla najmłodszych,

To także idealna okazja na zakupy bezpośrednio od producentów.

1 grudnia 2019 r. TAURON Arena Kraków zamieni się w:

– centrum edukacyjne dla rodziców

– miejsce zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Będzie też:

STREFA SHOPPINGU – w tej strefie możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Znajdziesz tutaj odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki i wiele innych. Każdy kto tego dnia zrealizuje zakupy u naszych wystawców w kwocie łącznej 250 zł otrzyma prezent od organizatora.

STREFA ZABAWY – w tej przestrzeni Twoje dziecko będzie mogło bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Nuda tego dnia jest zabroniona! Organizatorzy przygotują wiele kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla najmłodszych gości.

STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA – dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowany zostanie bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin, związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Więcej na: www.trends4kids.pl, http://trends4kids.pl/trends-4-kids-w-krakowie

Informacje o biletach: http://trends4kids.pl/kup-bilet

Informacje dla wystawców: http://trends4kids.pl/strefa-wystawcy

www.facebook.com/events/440177576815501

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: 12 349 11 90Mała Hala