Trends4KidsTargi mody, zabawek i akcesoriów

Targi Trends4Kids już po raz piąty w TAURON Arenie Kraków 21 listopada 2021 r. (niedziela), w godz. 10:00-17:00, zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Podczas wydarzenia możesz poznać:

– najnowsze kolekcje akcesoriów i zabawek dla dzieci,

– najmodniejsze propozycje ubrań wiosenno-letnich dla najmłodszych,

To także idealna okazja na zakupy bezpośrednio od producentów.

TAURON Arena Kraków zamieni się w:

– centrum edukacyjne dla rodziców

– miejsce zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Będzie też:

Strefa zakupów – w tej strefie możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Znajdziesz tutaj odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki i wiele innych.

Strefa zabawy – w tej przestrzeni Twoje dziecko będzie mogło bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Nuda tego dnia jest zabroniona! Organizatorzy przygotują wiele kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla najmłodszych gości.

Strefa świadomego rodzica – dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowany zostanie bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin, związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Strefa Eko wyboru – dla organizatorów jest szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Będą edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Na najmłodszych Gości czekają ciekawe zajęcia upcyklingowe. Rodziców odwiedzających wydarzenie i wystawców biorących udział w targach organizatorzy także będą starali się zarażać ideą less waste i pokazywać jak stać się eco friendly.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: https://trends4kids.pl/

Informacje o atrakcjach dla dzieci https://trends4kids.pl/trends-4-kids-w-krakowie/atrakcje-dla-dzieci

Organizator: Professional Event Partner.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

https://www.facebook.com/Trends4KidsFair/photos/a.109281289682290/937006713576406

 • Ważna zamiana!
  W trosce o Wasze bezpieczeństwo i zalecenia sanepidu biletów na wydarzenie nie będzie można zakupić stacjonarnie. Bilety są dostępne wyłącznie na https://trends4kids.pl/kup-bilet
 • Wstęp na targi to koszt 8 zł dla osoby dorosłej (dzieci bezpłatnie). A w dniu wydarzenia 10 zł/osoba dorosła.
  Biletu nie trzeba drukować – jego wersja elektroniczna jest dla nas wystarczająca, bądźmy eco friendly.
 • Targi odbędą się w godzinach 10.00-17.00 w obiekcie TAURON Arena Kraków (Mała Hala) ul. S. Lema 7.
 • Ze względu na wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego nasi Goście przebywający w przestrzeni targowej zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Zachowajmy bezpieczną odległość i pamiętajmy o dezynfekcji rąk.
 • Na stoiskach  wystawców zakupicie produkty od razu na miejscu. Wiele marek będzie miało specjalne ceny przewidziane tylko na dzień targów!
 • Warto zaopatrzyć się w gotówkę, ponieważ nie wszyscy wystawcy dysponują terminalami płatniczymi.
 • Z myślą o najmłodszych Gościach organizator przygotował strefę atrakcji, w której dzieci będą mogły skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Wszystkie atrakcje będą bezpłatne a nuda tego dnia jest u nas zabroniona!
 • Podczas wydarzenia będzie funkcjonowała Strefa Gastro przygotowana przez obiekt, w której kupicie kawę, desery, obiady.

Parking

W dniu wydarzenia (21 listopada) dostępny będzie parking naziemny (wjazd od ul. Lema). Parking jest płatny 8 zł (opłatę należy uiścić w parkometrze).

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala