Trends4KidsTargi mody, zabawek i akcesoriów

Niedziela 21.11 10:00
Mała Hala TAURON Areny Kraków

Uwaga! Termin wydarzenia został zmieniony z  18 kwietnia 2021 r. na 21 listopada 2021 r.

https://www.facebook.com/events/593909098021873/?active_tab=discussion

***

Targi Trends4Kids już po raz piąty w TAURON Arenie Kraków 21 listopada 2021 r. (niedziela), w godz. 10:00-17:00, zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Podczas wydarzenia możesz poznać:

– najnowsze kolekcje akcesoriów i zabawek dla dzieci,

– najmodniejsze propozycje ubrań wiosenno-letnich dla najmłodszych,

To także idealna okazja na zakupy bezpośrednio od producentów.

TAURON Arena Kraków zamieni się w:

– centrum edukacyjne dla rodziców

– miejsce zabaw kreatywnych dla najmłodszych.

Będzie też:

Strefa zakupów – w tej strefie możesz liczyć na atrakcyjne rabaty i fachowe porady. Znajdziesz tutaj odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki i wiele innych. Każdy kto tego dnia zrealizuje zakupy u naszych wystawców w kwocie łącznej 250 zł otrzyma prezent od organizatora.

Strefa zabawy – w tej przestrzeni Twoje dziecko będzie mogło bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Nuda tego dnia jest zabroniona! Organizatorzy przygotują wiele kolorowych, szalonych, pomysłowych i inspirujących aktywności dla najmłodszych gości.

Strefa świadomego rodzica – dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowany zostanie bogaty program prelekcji i warsztatów, w jakich będzie można brać udział przez cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin, związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Strefa Eko wyboru – dla organizatorów jest szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Będą edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety. Na najmłodszych Gości czekają ciekawe zajęcia upcyklingowe. Rodziców odwiedzających wydarzenie i wystawców biorących udział w targach organizatorzy także będą starali się zarażać ideą less waste i pokazywać jak stać się eco friendly.

Dodatkowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie: https://trends4kids.pl/

Organizator: Professional Event Partner.

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala