TV Girl

TV Girl to z pozoru słoneczna mieszanka francuskiego popu z lat 60-dziesiątych z muzyką soul prosto z południowej Kalifornii. Jednak pod tą lśniącą powłoką kryje się mroczne serce, bijące ostrym dowcipem i cyniczną alienacją, a muzyka jest przez to tym bardziej pociągająca. Zespół został założony w 2010 roku, a w jego skład wchodzą Brad Petering, Jason Wyman i Wyatt Harmon.

W 2014 roku grupa TV Girl zaprezentowała swój debiutancki album “French Exit”, który zdobył uznanie krytyków. Album jest wierny urokowi TV Girl z mnóstwem elektronicznych sampli przesiąkniętych gitarowymi dźwiękami, wijącymi się organami i eterycznymi wokalami.

Teraz, gdy minęło kilka lat od premiery, “French Exit” stał się kultowym ulubieńcem nastolatków i dorosłych. Aby uczcić tę okazję, zespół po raz pierwszy zagra French Exit w całości i w pełnym składzie.

Jako support przed TV Girl wystąpi Colleen Green

Colleen Green to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i artystka wizualna, mieszkająca w Lowell w stanie Massachusetts.

Po wydaniu swojego debiutanckiego albumu „Milo Goes to Compton” w 2010 roku, Green zaczęła zdobywać sławę na popowej scenie lo-fi w Los Angeles. Wkrótce stała się znana w kręgach punkowych w całym kraju, występując samotnie na scenie z niczym więcej niż automatem perkusyjnym, okularami przeciwsłonecznymi i kultową gitarą elektryczną.

We wrześniu tego samego roku Green podpisała kontrakt z Hardly Art Records, z siedzibą w Seattle, filią legendarnej wytwórni Sub Pop, a następnie w 2015 roku wydała płytę „I Want to Grow Up”, która przyniosła jej międzynarodową sławę i uznanie krytyków m.in. Rolling Stone, Pitchfork, NPR i New York Times. Po sukcesie tego wydawnictwa czytelnicy LA Weekly uznali ją za Best Solo Act 2015 roku.

Dumą i radością artystki jest album z coverami utworów z płyty “Dude Ranch” zespołu Blink 182, który wydała w 2019 roku. Od tego czasu nagranie stało się uwielbiane przez fanów obu zespołów, a nawet doprowadziło do gościnnego występu w audycji radiowej Apple Music Marka Hoppusa.

Występowała w 20 krajach, w tym w Brazylii, Chile, Japonii, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Czechach i Norwegii.

Warto wiedzieć

Organizator wydarzenia: Live Nation

Harmonogram

godz. 16:00 – otwarcie parkingu

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – Colleen Green

godz. 20:00 – TV Girl

Wejścia do obiektu: nr 1 – trybuny, nr 2 – GA,  wejście VIP – klatka nr 4

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Bilety w sprzedaży na www.livenation.pl

Kasa nr 1 (organizatora) czynna w dniu wydarzenia od godz. 14:00.

Gastronomia

Restauracja Północna dostępna również dla poziomu „A” i „C” (winda 4 oraz 7) – od otwarcia bram

Arena Coffee w Małej Hali – czynna od godz. 16:00

Arena Garden – czynna od godz. 13:00 

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking podziemny płatny 40 zł.  Gwarancją miejsca był zakup biletu online TUTAJ

Parking będzie czynny od godz. 16:00. Wjazd na parking ogólnodostępny będzie możliwy od strony ul. Lema.

Bilety są ważne w formie elektronicznej. Nie ma konieczności ich wydruku.

Zalecamy wcześniejszy przyjazd aby uniknąć kolejek przed rozpoczęciem wydarzenia!

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące w trakcie wakacji zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju – obecnie zatrzymują się na nim tramwaje linii: 1, 10, 14, 22, 62 (nocna) i autobusy nr 128, 662 (nocny).

TAURON Arena Kraków Wieczysta – obecnie zatrzymuje się na nim tramwaje linii: 4, 9, 49, 52 i autobusy: nr 124, 128, 424, 664 (nocny).

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy przy obiekcie) – zatrzymuje się na nim autobus linii 128.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

 

Strefa Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Strefa Biznes

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska