Two Steps From HellLive

Two Steps From Hell

2 lipca 2022 r. (sobota)

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków – sprawdź TUTAJ

Światowa premiera mistrzów z orkiestrą i chórem podczas pierwszej europejskiej trasy 2022! Gdziekolwiek są ogromne emocje, duże oczekiwania i zapierająca dech w piersiach intensywność, tam można spodziewać się Two Steps From Hell! Ten podbijający platformy streamingowe projekt, prowadzony jest przez producentów muzycznych i kompozytorów – Thomasa Bergersena and Nicka Phoenixa. Już 2 lipca zespół wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Z ponad czterema miliardami wyświetleń na YouTube, miliardem odtworzeń w streamingu i 4 platynowymi płytami Two Steps From Hell są jednymi z bardziej popularnych muzycznych grup. Najbardziej niezwykłe utwory, zawierające elementy starożytnych pieśni to “Protectors of the Earth”, “Heart of Courage”, “Victory” i “Archangel”. Two Steps From Hell są odpowiedzialni również za muzykę do takich trailerów filmowych jak “Avengers: Endgame”, “Aquaman” czy “Jurassic World” czy za oprawę muzyczną Olimpiady.

Po raz pierwszy w 2022 roku, Two Seps From Hell wyruszają w trasę koncertową na żywo po całej Europie wraz z Orkiestrą i Chórem Bolshoi. W skład zespołu Two Steps From Hell podczas trasy wchodzą niezwykli soliści – wokalistki i wokaliści: Merethe Soltwedt, Úyanga Bold, Kamila Nývltová, kanadyjski perkusista Satnam Ramgotra, wiolonczelistka Helen Nash, litewski multiinstrumentalista Saulius Petreikis oraz gitarzysta Skye Emanue.

Zapowiada się niezwykły muzyczny show z pokazem świateł i efektów. Wybierzcie się w tę magiczną podróż wraz z Two Steps From Hell.

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest Good Taste Production – http://goodtaste.pl/.

Harmonogram

godz. 19:00 – otwarcie bram

godz. 20:00 – Two Steps from Hell cz.1

godz. 21:00 – przerwa

godz. 21:20 – Two steps from Hell cz.2

godz. 22:45 – zakończenie koncertu

Regulamin koncertu jest dostępny TUTAJ

Wejście do obiektu: nr 1 i 2

Informacje o biletach: ww.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl.

Informacje o pakietach VIP TAURON Areny Kraków – sprawdź TUTAJ

Kasa nr 1 –  organizatora: czynna od godz. 18:30, Kasa nr 6 TAURON Areny Kraków czynna od godz. 18:00.

Parking

W dniu wydarzenia dostępny będzie parking płatny 40 zł na miejscu (gotówką lub kartą) i 35 zł w przypadku wcześniejszego zakupu przez internet (sprawdź TUTAJ). Parkingi będą czynne od godz. 17:00.

Uwaga! Prosimy o przyjazd na parking z wyprzedzeniem aby uniknąć kolejek przed otwarciem bram na wydarzenie.

Szatnie

W dniu wydarzenia szatnie nie będą dostępne.

Gastronomia

Restauracja Północna dostępna również dla poziomu A  (winda nr 4 oraz 7) – czynna od otwarcia bram

Arena Coffee w Małej Hali – czynna od godz. 10:00

Arena Garden – czynna od godz. 11:00

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stroniewww.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy pod samym obiektem)

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska

Bilety w cenach: miejsca siedzące – 159 zł (STREFA E); 199 zł (STREFA D); 269 zł (STREFA C); 299 zł (STREFA B); 369 zł (STREFA A), 529 zł (VIP SILVER CIRCLE); 639 zł (VIP GOLDEN CIRCLE).

Dodatkowo w sprzedaży znajduje się bardzo limitowana, specjalna pula biletów Meet & Greet w cenie 699 zł.

Bilet VIP GOLDEN CIRCLE zawiera: specjalne wejście VIP • najlepsze miejsca na koncercie • identyfikator VIP • gadżety koncertowe.

Bilet VIP SILVER CIRCLE zawiera: specjalne wejście VIP • drugie najlepsze miejsca na koncercie • identyfikator VIP • gadżety koncertowe.

Bilet Meet & Greet – aby skorzystać z biletu Meet & Greet należy także zakupić osobny, ważny bilet na wydarzenie (sam bilet Meet & Greet nie upoważnia do wstępu na wydarzenie)
• kameralne spotkanie z Thomasem Bergersenem i Nickiem Phoenixem • specjalne wejście VIP • identyfikator VIP • gadżety koncertowe

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl – sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 8.07.2021 o godz. 10:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.