Two Steps From HellLive

Sobota 02.07 20:00
Arena Główna

Two Steps From Hell

2 lipca 2022 r. (sobota), godz. 20:00

TAURON Arena Kraków

Światowa premiera mistrzów z orkiestrą i chórem podczas pierwszej europejskiej trasy 2022! Gdziekolwiek są ogromne emocje, duże oczekiwania i zapierająca dech w piersiach intensywność, tam można spodziewać się Two Steps From Hell! Ten podbijający platformy streamingowe projekt, prowadzony jest przez producentów muzycznych i kompozytorów – Thomasa Bergersena and Nicka Phoenixa. Już 2 lipca zespół wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Z ponad czterema miliardami wyświetleń na YouTube, miliardem odtworzeń w streamingu i 4 platynowymi płytami Two Steps From Hell są jednymi z bardziej popularnych muzycznych grup. Najbardziej niezwykłe utwory, zawierające elementy starożytnych pieśni to “Protectors of the Earth”, “Heart of Courage”, “Victory” i “Archangel”. Two Steps From Hell są odpowiedzialni również za muzykę do takich trailerów filmowych jak “Avengers: Endgame”, “Aquaman” czy “Jurassic World” czy za oprawę muzyczną Olimpiady.

Po raz pierwszy w 2022 roku, Two Seps From Hell wyruszają w trasę koncertową na żywo po całej Europie wraz z Orkiestrą i Chórem Bolshoi. W skład zespołu Two Steps From Hell podczas trasy wchodzą niezwykli soliści – wokalistki i wokaliści: Merethe Soltwedt, Úyanga Bold, Kamila Nývltová, kanadyjski perkusista Satnam Ramgotra, wiolonczelistka Helen Nash, litewski multiinstrumentalista Saulius Petreikis oraz gitarzysta Skye Emanue.

Zapowiada się niezwykły muzyczny show z pokazem świateł i efektów. Wybierzcie się w tę magiczną podróż wraz z Two Steps From Hell.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl – sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 8.07.2021 o godz. 10:00.

Organizatorem wydarzenia jest Good Taste Production – http://goodtaste.pl/.

Strefa VIP

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Weronika Plata

Strefa VIP

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska

Bilety w cenach: miejsca siedzące – 159 zł (STREFA E); 199 zł (STREFA D); 269 zł (STREFA C); 299 zł (STREFA B); 369 zł (STREFA A), 529 zł (VIP SILVER CIRCLE); 639 zł (VIP GOLDEN CIRCLE).

Dodatkowo w sprzedaży znajduje się bardzo limitowana, specjalna pula biletów Meet & Greet w cenie 699 zł.

Bilet VIP GOLDEN CIRCLE zawiera: specjalne wejście VIP • najlepsze miejsca na koncercie • identyfikator VIP • gadżety koncertowe.

Bilet VIP SILVER CIRCLE zawiera: specjalne wejście VIP • drugie najlepsze miejsca na koncercie • identyfikator VIP • gadżety koncertowe.

Bilet Meet & Greet – aby skorzystać z biletu Meet & Greet należy także zakupić osobny, ważny bilet na wydarzenie (sam bilet Meet & Greet nie upoważnia do wstępu na wydarzenie)
• kameralne spotkanie z Thomasem Bergersenem i Nickiem Phoenixem • specjalne wejście VIP • identyfikator VIP • gadżety koncertowe

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz www.ebilet.pl – sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 8.07.2021 o godz. 10:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.