UFC Fight Night

DEBIUT GALI UFC® W POLSCE 

GALA WIECZORU UFC® GONZAGA vs CRO COP 2 

Impreza UFC, która odbędzie się 11 kwietnia  2015 r. w TAURON Arenie Kraków, z udziałem wielu polskich zawodników, cieszy się niezwykłym zainteresowaniem od chwili gdy zaanonsował ją polski mistrz Jan Blachowicz. 

Błachowicz z radością opowiadał: „To jest wielka sprawa dla mnie. Status UFC w Polsce rośnie bardzo szybko, a Polscy fani od bardzo dawna przemierzają cały świat, aby oglądać największe gale MMA. Dla nas gala UFC w naszym rodzimym kraju to coś naprawdę niesamowitego.”

Członkowie UFC Fight Club® mogą kupić bilety przed pozostałymi, we wtorek, 24 lutego o godzinie 10.00 (GMT) za pośrednictwem strony www.ufcfightclub.com. Ogólna przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 25 lutego, od godziny 10.00 (GMT). Aby skorzystać z przedsprzedaży konieczna jest rejestracja na UFC.com.

Po trzyletniej nieobecności, legendarny Mirko „Cro Cop”Filipovic wraca na deski oktagonu, aby w Krakowie, w pięciorundowym starciu w wadze ciężkiej, stoczyć walkę z Gabrielem „Napao” Gonzagą. Natomiast Jan Błachowicz zmierzy się z Jimim ‘Poster Boy’ Manuwą, w drugiej walce wieczoru w wadze ciężkiej (205 lb).

David Allen, Senior Vice President and General Manager for UFC in EMEA powiedział: „Polacy zareagowali niewiarygodnie dobrze na wiadomość o debiucie naszej gali w Krakowie. Istnieje niezwykłe zapotrzebowanie na informacje na temat biletów, a także walki, które do tej pory ujawniono, zatem spodziewamy się wyprzedaży biletów w krótkim czasie. Nie możemy się już doczekać kiedy będziemy w Polsce!”

GALA WIECZORU UFC® GONZAGA vs CRO COP 2

Waga ciężka
Gabriel Gonzaga vs. Mirko Cro Cop

Waga półciężka
Jimi Manuwa vs. Jan Blachowicz

Waga ciężka
Daniel Omielanczuk vs. Anthony Hamilton

Waga półśrednia
Seth Baczynski vs. Leon Edwards

Waga średnia
Krzysztof Jotko vs. Garreth McLellan

Waga lekka
Marcin Bandel vs. Jason Saggo

Waga półśrednia
Pawel Pawlak vs. Sheldon Westcott

Waga półśrednia
Peter Sobotta vs. Sergio Moraes

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata