Uniwersytet Dzieci. Warsztaty: Czy istnieje wykrywacz emocji?

12 września 2020 r. (sobota)

Sala konferencyjna TAURON Areny Kraków

godz. 09:15, 10:35, 11:55, 13:15, 14:35

Wejście do obiektu: nr 4

Czy wiesz, że powiedzenia „śmiać się do łez” i „śmiech przez łzy” mówią o dwóch zupełnie różnych emocjach? Osoby, które odczuwają takie emocje, mogą zachowywać się podobnie. Jednak czy czują się tak samo?

Kiedy spotykamy drugiego człowieka, łatwo możemy opisać jego wygląd lub usłyszeć, jakim mówi językiem. Nie zawsze od razu potrafimy jednak odgadnąć, jak ta osoba się czuje. Czy uśmiech zawsze oznacza radość, a brak uśmiechu – smutek? Jak rozpoznać samopoczucie innych? Dlaczego bywa to trudne?

Podczas warsztatów dzieci zastanowią się, czy w podobnych sytuacjach wszyscy przeżywają takie same emocje. Dowiedzą się, jak rozpoznawać emocje u innych i do czego taka supermoc przydaje się na co dzień.

Dodatkowe informacje o programie oraz zasadach obowiązujących przy wejściu i podczas zajęć są dostępne na stronie: https://wsobote.uniwersytetdzieci.pl/zajecia/warsztat/5921/

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Uniwersytet Dzieci. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: https://uniwersytetdzieci.pl/.

Sale konferencyjne

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: +48 739 455 600


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży!