Wędrówki z Dinozaurami – Spektakularne Widowisko

TYLKO 7 PRZEDSTAWIEŃ W POLSCE

11 – 14 kwietnia 2019 r. (7 przedstawień)

Czas trwania przedstawienia 1 godz. 40 minut (włącznie z 20-minutową przerwą).

Po wielu latach i sukcesach na największych, międzynarodowych scenach, jest to ostatnia szansa, żeby zobaczyć to niezwykłe widowisko na własne oczy!

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO powraca! Przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. Będziecie zdumieni i podekscytowani, gdy na własne oczy zobaczycie najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię.

Najlepszy pokaz dinozaurów na świecie

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO zostało wyprodukowane przez Global Creatures. Produkcja przedstawienia warta jest ponad 20 milionów dolarów. Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii. Znani na całym świecie projektanci, w ścisłej współpracy z naukowcami, stworzyli 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, w tym stegozaura, raptora i przerażającego tyranozaura!

Będziesz mieć możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. Podczas show poznamy stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej. Zobacz jak się poruszają, usłysz ich ryk i poczuj ich walkę o przetrwanie i dominację w niemal realnym świecie!

Tytanozaur, plateozaur i liliensztern

Podczas show poznamy dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze  i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób – w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji.

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO zostało oryginalnie wyprodukowane w Australii przez Gerry’ego Ryana, Malcolma Cooke’a i Jill Bryant. Dzięki Global Creatures przedstawienie zostało przedstawione szerokiej publiczności.

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO jest obowiązkowym przedstawieniem dla osób w każdym wieku. Kupujcie bilety już teraz ….. zanim “wyginą”!

WARTO WIEDZIEĆ

Organizatorem wydarzenia jest Live Nation.

Informacje o biletach: www.LiveNation.pl.

Kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna 11 i 12 kwietnia od godz. 10:00, 13 i 14 kwietnia od godz. 8:00.

Kasa nr 6 (TAURON Areny Kraków) będzie czynna od otwarcia bram.

Harmonogram spektakli:

Czas trwania przedstawienia 1 godz. 40 minut (włącznie z 20-minutową przerwą).

11 kwietnia 2019 r. (czwartek)

godz. 17:30 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek spektaklu

12 kwietnia 2019 r. (piątek)

godz. 17:30 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek spektaklu

13 kwietnia 2019 r. (sobota)

spektakl I

godz. 9:30 – otwarcie bram

godz. 11:00 – początek spektaklu

spektakl II

godz. 13:30 – otwarcie bram

godz. 15:00 – początek spektaklu

spektakl III

godz. 17:30 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek spektaklu

14 kwietnia 2019 r. (niedziela)

spektakl I

godz. 9:30 – otwarcie bram

godz. 11:00 – początek spektaklu

spektakl II

godz. 13:30 – otwarcie bram

godz. 15:00 – początek spektaklu

Wejścia do obiektu:

11 i 12 kwietnia: wejście nr 1

13 i 14 kwietnia: wejścia nr 1 i 2

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniach wydarzeń serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzeń zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniach wydarzeń czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Będzie otwierana dwie godziny przed otwarciem bram. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

Parking ogólnodostępny będzie otwierany godzinę przed otwarciem bram.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków komunikacją miejską

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON Areny Kraków


+48 733 376 080


Weronika Plata