Wieczór Walk R8

Takiego eventu w Krakowie jeszcze nie było!

Mała Hala TAURON Areny Kraków

10 czerwca 2017 r., godz. 18:00

Otwarcie bram: godz. 17:00

Otwarcie kawiarni i ogródka przy Małej Hali: godz. 14:00

Otwarcie parkingu: godz. 16:00

To będzie wydarzenie, którego fani sportów walki nie mogą przegapić. 10 czerwca (sobota) w Małej Hali TAURON Areny Kraków po raz pierwszy odbędzie się „Wieczór Walk R8” – gala MMA, której bohaterami będą nie tylko czołowi Polscy zawodnicy (m.in. Sebastian Kotwica), utalentowani amatorzy marzący o startach zawodowych, ale także osoby trenujące MMA czysto rekreacyjnie i w formie rozrywki. Takiego eventu w Krakowie jeszcze nie było!

Znane nazwiska w karcie walk

W trakcie „Wieczoru Walk R8” fani sportów walki będą mogli zobaczyć w akcji kilku czołowych polskich zawodnik walczących dla federacji FEN m.in. Sebastiana Kotwicę oraz jednego z najzdolniejszych zawodników kategorii półciężkiej w Polsce – Michała Bobrowskiego. Na karcie głównej znajdą się także inni zawodnicy reprezentujący Szkołę Walki Drwala, a jednocześnie rodowici Krakowianie Monika Kędzierska oraz Konrad Król.

Kartę wstępną krakowskiej gali wypełnią walki półzawodowe, w których zobaczymy najzdolniejszych młodych zawodników trenujących w Szkole Walki Drwala i marzących w przyszłości o karierze zawodowej. Ich rywalami będą równie młodzi i utalentowani zawodnicy z całej Polski.

Goście specjalni

Organizatorzy zadbali także o rozrywkową wartość wydarzenia – gośćmi specjalnymi będą m.in. znany aktor Tomasz Oświeciński oraz legendy polskiego MMA – Jan Błachowicz, Tomasz Drwal i Łukasz „Juras” Jurkowski. Poza tym oprawa całego show ma być na najwyższym poziomie. Organizatorzy pragną, by ich event na stałe zagościł w kalendarzu dużych sportowych wydarzeń w Krakowie. Po pierwszej gali będziemy już wiedzieć, czy tak się stanie!

Nowa formuła, czyli „SWD Fight Club”

Na kibiców tego wieczoru będzie czekała jeszcze jedna, ogromna niespodzianka. Pierwszą część eventu wypełnią walki osób trenujących w Szkole Walki Drwala dla rekreacji i rozrywki. Nie mają oni ambicji, by walczyć zawodowo. To z reguły trzydziesto lub czterdziestolatkowie, dla których MMA to po prostu zabawa i forma odpoczynku po pracy, co nie znaczy, że ich umiejętności nie są na wysokim poziomie! Często są to biznesmeni, lekarze, prawnicy, nauczyciele, a nawet artyści, którzy swoją pasją do MMA łamią utarte schematy na temat mieszanych sztuk walki. Do tej pory ich starcia toczyły się tylko na klubowych galach SWD. Teraz będą mieli okazję wystąpić w prawdziwym oktagonie, przy takiej samej oprawie i publiczności, jak zawodowcy! Chyba każdy mężczyzna i zapewne wiele kobiet, chciałoby choć raz poczuć się jak zawodowi fighterzy. Ci zawodnicy będą mieli taką okazję. Ambicji i serca do walki nie zabraknie. Przekonacie się, że umiejętności również.

KARTA WALK 10 czerwca (sobota) Mała Hala TAURON Areny Kraków

Walka wieczoru:

MMA, 68,0 kg: Sebastian Kotwica (68.0 kg) vs Busurmankul Abdibait Uulu (67.8 kg)

Karta główna:

MMA, 79,5 kg: Michał Wiencek (79.4 kg) vs Fernando Gonzalez (79.5 kg)
MMA, 88 kg: Michał Bobrowski (88.1 kg) vs Kirstian Lapsley (88.2 kg)
K-1, 65 kg: Monika Kędzierska (65.0 kg) vs Aleksandra Piasecka (64.0 kg)
MMA, 93 kg: Konrad Król (93.0 kg) vs Mariusz Teodorowicz (93.5 kg)

Karta wstępna:

K-1, semi pro, 94 kg: Paweł Jarczok (93.9 kg) vs TBA
MMA, semi pro, 77 kg: Bartosz Kowal (77.3 kg) vs Rafał Drabek (77.2 kg)
MMA, semi pro, 70 kg: Patryk Marzec (69.6 kg) vs Eryk Walecki (70.0 kg)
MMA, semi pro, 66 kg: Maciej Szmalec (66.0 kg) vs Rafał Młynarczyk (65.4 kg)

SWD Fight Club:

MMA, semi pro, 84 kg: Krzysztof Cygan (82.9 kg) vs Piotr Motoczyński (81.5 kg)
Boks, semi pro, 84 kg: Marcin Gołębiowski (82.4 kg) vs Paweł Kozera (83.0 kg)
Boks, semi pro, 91 kg: Jakub Potyran (88.0 kg) vs Jacek Buczko (91.2 kg)
MMA, semi pro, 77 kg: Marcin Zając (77.3 kg) vs Wiktor Niemczyk (75.4 kg)

WARTO WIEDZIEĆ

Wieczór Walk R8 w Małej Hali TAURON Areny Kraków rozpocznie się o godz. 18:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00. Zakończenie imprezy zaplanowano na godz. 23:45.

Bilety: ceny zaczynają się już od 30 zł.

Organizator: Szkoła Walki Drwala.

Kawiarnia i ogródek przy Małej Hali

10 czerwca (sobota), od godz. 14:00, zapraszamy do kawiarni i ogródka przy Małej Hali TAURON Areny Kraków. Kawiarnia znajduje się w górnej części Małej Hali, a ogródek tuż obok – między wejściem nr 2 do TAURON Areny Kraków a Małą Halą. W ofercie kawiarni znajdują się m.in. aromatyczne kawy i herbaty, przekąski oraz desery. Punkty cateringowe będą także dostępne wewnątrz Małej Hali.

Ofertę gastronomiczną w TAURON Arenie Kraków przygotowuje firma Arena Catering.

Parking

W dniu wydarzenia dostępny będzie parking górny w cenie 30 zł (samochody osobowe). Parking zostanie otwarty o godz. 16:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala