Wieczór Walk R8

TOMASZ DRWAL WYSTĄPI NA DRUGIM WIECZORZE WALK R8”

4 listopada (sobota)

Godz. 18:00

Otwarcie bram: godz. 17:00

Tomasz „Gorilla” Drwal wraca do walki! Już 4 listopada podczas „Wieczoru Walk R8” w Małej Hali TAURON Areny Kraków fani sportów walki będą mogli ponownie zobaczyć w akcji legendę polskiego MMA.

„Gorilla” wraca po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Wraca w pełni zdrowia i spragniony sportowych wyzwań„Gorilla” chce dać publiczności show godne walki wieczoru, dlatego w swoim bokserskim debiucie postanowił zmierzyć się z bardzo groźnym rywalem. Jego przeciwnikiem będzie Luiz „Pakitao” Destri Abdalla.

Poza Drwalem, kibice zgromadzeni w Małej Hali TAURON Arena Kraków, zobaczą także w akcji młode wschodzące gwiazdy polskiego MMA, w tym m.in. – reprezentujących krakowską Szkołę Walki Drwala – Sebastiana Kotwicę i Michała Bobrowskiego. Organizatorzy planują 15 walk, w których zobaczymy głównie lokalne talenty mieszanych sztuk walki.

Karta walk

Walka wieczoru: Tomasz „Gorilla” Drwal vs Luiz „Pakitao” Destri Abdalla

Karta główna:

Sebastian Kotwica vs Elison Goncalvez

Michał Bobrowski vs Vitor Nóbrega

Łukasz Brzeski vs Grzegorz Ciepliński

Jakub Jerzuchowski vs Miroslav „Siro” Holub

Karta wstępna:

Monika Kędzierska vs Barbara Poláková

Denis Mateiko vs Dawid Jeneralczyk

Dawid Błachut vs Jan Honza Václavek

Maciek Rębacz vs Rafał Młynarczyk

Patryk Marzec vs Robert Klęczar

Roger Irlik vs Dominik Oślizło

Bartosz Kowal vs Michał Krawczyk

Dominik Wydra vs Jakub Paździor

Maciej Szmalec vs Filip Lamparski

Hubert Bodek vs Michał Čuja

Sport dla każdego

Pierwszy „Wieczór Walk R8” okazał się dużym sukcesem i sprawił, że główny sponsor imprezy – firma R8 – postanowił jeszcze mocniej zainwestować w rozwój tego sportowego widowiska. Krok po kroku, planujemy stworzyć cykliczny event, który na stałe zagości na sportowej mapie Krakowa, a także polskiego MMA. Chcemy zachować lokalny charakter gali i promować zawodników z Krakowa i regionu, ale jednocześnie główne walki i produkcja eventu mają być na europejskim poziomie. Na takim połączeniu nam zależy. Nie zabraknie też miejsca na walki amatorów, dla których MMA jest tylko rekreacją. MMA to sport dla każdego i również tak chcemy go promować – mówi Kamil Zawarski, jeden z organizatorów Wieczoru Walk R8.

Warto wiedzieć

Wieczór Walk R8 odbędzie się w Małej Hali TAURON Areny Kraków 4 listopada (sobota) o godz. 18:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 17:00. Planowana godzina zakończenia wydarzenia: 23:45.

Parking w dniu wydarzenia zostanie otwarty o godz. 16:30. Parking jest płatny – 30 zł.

Kawiarnia przy Małej Hali zostanie otwarta o godz. 17:00.

***

Przypomnijmy, że pierwszy Wieczór Walk R8 odbył się w TAURON Arenie Kraków 10 czerwca 2017 r. Jego bohaterami byli nie tylko czołowi Polscy zawodnicy, utalentowani amatorzy marzący o startach zawodowych, ale także osoby trenujące MMA czysto rekreacyjnie i w formie rozrywki.

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala