Wspaniały Świat Disney On Ice

Ulubieni bajkowi bohaterowie wracają do TAURON Areny Kraków

30 listopada – 2 grudnia 2018 r. (piątek – niedziela, 7 spektakli)

godz. 16:00 – otwarcie bram

godz. 17:00 PREMIERA

„Król lew”, „Kraina lodu”, „Zaplątani”, „Gdzie jest Dory”, „Mała syrenka”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Aladyn”, „Toy Story”

W tym roku aż osiem uwielbianych historii Disneya zostanie połączonych w jedno spektakularne widowisko. A w nim Wasze ulubione postacie, zachwycająca jazda na lodzie, imponująca scenografia oraz wiele niezapomnianych emocji! 30 listopada oraz 1 i 2 grudnia zapraszamy do TAURON Areny Kraków na „Wspaniały Świat Disney On Ice”!

Spotkaj się z Myszką Miki, Myszką Minnie, Kaczorem Donaldem, Goofym i wraz z nimi oddaj się magii i rodzinnej zabawie. Odkrywaj podwodny świat wraz z Dory i jej kompanami z animacji Disney ● Pixar „Gdzie jest Dory?” – Nemo i Marlinem. Zanurz się głęboko w oceanie ze swoimi ulubionymi bohaterami, by odkryć, jak ważna jest rodzina. Wyrusz do zimowego świata Arendelle z siostrami Anną i Elsą oraz zabawnym Olafem z „Krainy lodu”, którzy przekonają się, że prawdziwa miłość może roztopić nawet lodowate serce.

Żadna przeszkoda nie zatrzyma Roszpunki, gdy przyjaciele wskazują jej drogę. A Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków udowodnią, że jesteśmy w stanie zrobić wszystko, gdy mamy wsparcie naszych bliskich. Buzz i Chudy sprawią, że podskoczysz z wrażenia; Simba, Timon i Pumba przemierzą Lwią Ziemię; Dżasmina, Aladyn i Dżin pokażą, że przyjaźń jest niezniszczalna, a Wasze ulubione Księżniczki Disneya wykażą się niezwykłą siłą.

Wejdź do „Wspaniałego Świata Disney On Ice” – to będzie niezapomniane przeżycie!

WARTO WIEDZIEĆ

Show „ Wspaniały Świat Disney On Ice” będzie można zobaczyć w TAURON Arenie Kraków 30 listopada oraz 1 i 2 grudnia 2018 r.

Organizatorem wydarzenia jest Alter Art Show.

Wejścia do obiektu: nr 1, 2 i 3.

Regulamin imprezy jest dostępny na stronie www.alterartshow.pl.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są dostępne TUTAJ.

Więcej informacji o Disney On Ice można znaleźć na stronie www.alterartshow.pl oraz na Facebooku.

Harmonogram spektakli w TAURON Arenie Kraków

30 listopada 2018 r. (piątek), godz. 17:00 PREMIERA

1 grudnia 2018 r. (sobota), godz. 10:00; 14:00; 18:00

2 grudnia 2018 r. (niedziela), godz. 10:00; 14:00; 18:00

Bramy otwierane są godzinę przed każdym spektaklem.

Przedstawienie dzieli się na dwa akty, rozdzielone około 15-minutową przerwą (trwa w sumie ok. 120 minut).

Informacje o biletach

Bilety są w sprzedaży na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży eBilet.

W dniach wydarzenia czynna będzie kasa organizatora – nr 1.

Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna: pt. 16:00-18:00, sob.-niedz. 9:00-18:00.

 

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniach wydarzeń SERDECZNIE ZAPRASZAMY do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); windy nr 4 i 7. Restauracja będzie czynna od otwarcia bram. Podczas przedstawień zapraszamy także do punktów gastronomicznych na poziomie A, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniach wydarzeń, przed otwarciem bram, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

30 listopada (piątek) parking zostanie otwarty o godz. 14:30.

1 i 2 grudnia (sobota – niedziela) parking będzie czynny od godz. 8:00.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie: www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

Polscy widzowie wielokrotnie mieli okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z filmów Disneya podczas niezwykłych widowisk na lodzie. Mogli podziwiać następujące spektakle: Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya, Disney On Ice: 100 lat magii Disneya, Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie, Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu, Disney On Ice: Disneyland© Wielka Przygoda, Disney On Ice: Księżniczki i Herosi, Disney On Ice: Świętujemy!, Disney On Ice: Świat Fantazji!

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących setki tysięcy osób. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment, w tym Disney On Ice i Monster Jam. Więcej informacji: www.alterartshow.pl.

Feld Entertainment jest światowym liderem w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 75 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and Barnum & Bailey®, Monster Jam®, Monster Energy Supercross, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live! oraz Marvel Universe LIVE! Więcej informacji: www.feldentertainment.com.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk