IMPRESJONIŚCI POSTIMPRESJONIŚCIWystawa 3D

WYSTAWA MALARSTWA IMPRESJONISTÓW I POSTIMPRESJONISTÓW W 3D
Mała Hala TAURON Areny Kraków
17-20.02.2022 r.
Czwartek – sobota: godz. 10.00 – 17.00, niedziela: godz. 10.00 – 16.00

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli lub chcą zobaczyć ją ponownie – wyjątkowa wystawa „Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D” powraca do Małej Hali TAURON Areny Kraków. W dniach 17-20 lutego 2022 w Krakowie, ponownie pojawi się jedyna tego typu wystawa w Europie. Zobacz na własne oczy najpopularniejsze dzieła mistrzów impresjonizmu i postimpresjonizmu w trójwymiarowej wersji.

Daj się porwać „Gwiaździstej nocy” Vincenta van Gogha, zmruż oczy, kiedy promienie słońca przebiją się przez korony drzew bardziej niż zwykle i zobacz jak nad wodą unosi się poranna mgła podziwiając „Impresję, wschód słońca” Moneta. Wystarczy założyć okulary 3D.

Pejzaże i ponadczasowa martwa natura na wyciągnięcie ręki. Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh – spotkaj najbardziej znane nazwiska w świecie sztuki już w lutym w Małej Hali TAURON Areny Kraków i zobacz w jaki sposób klasycy ukazali piękno świata.

 

Bilety do nabycia online:

https://tobilet.pl/krakow-wystawa-malarstwa-impresjonistow-i-postimpresjonistow-w-3d-2022.html

Strona internetowa:

https://impresjonisci3d.pl

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/347536113621680/?active_tab=about