XVII Festiwal Nauki – Turnieju Futsalu

Turnieju Futsalu w Małej Hali TAURON Areny Kraków

22 maja 2017 r. (poniedziałek)

godz. 14:00-18:00

Festiwal Nauki i Sztuki po raz kolejny zawita do TAURON Areny Kraków. 22 maja (poniedziałek) w Małej Hali odbędą się finałowe mecze w Turnieju Futsalu Mężczyzn Szkół Średnich oraz Pracowników Krakowskich Szkół Wyższych. Gościem specjalnym wydarzenia w ramach XVII Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie będzie Bogdan Zając – asystent trenera Reprezentacji Polski.

W finałowych meczach zmierzą się drużyny VII LO, Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1, III LO i II LO. O pierwsze miejsce w kategorii pracowników Krakowskich Uczelni zmierzą się Uniwersytet Pedagogiczny oraz Uniwersytet Ekonomiczny. W meczu o III miejsce zagrają drużyny Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W zgodzie z naturą

Turniej odbywa się w ramach Festiwalu Nauki w Krakowie (25-27 maja) – to prestiżowe wydarzenie popularnonaukowe organizowane cyklicznie przez uczelnie wyższe w Krakowie. Głównym organizatorem festiwalu jest Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej. W tym roku festiwalowi towarzyszy hasło „W zgodzie z naturą”, a na patron wydarzenia to Walery Goetel.

Turniej w ramach Festiwalu Nauki odbędzie się w Małej Hali TAURON Areny Kraków już po raz trzeci. W 2016 r. odbył się tutaj Turniej w Siatkówce Mężczyzn Szkół Średnich – „Kosmiczny Turniej Ekologiczny”, a w 2015 r. Turniej Siatkówki Kobiet Szkół Średnich – „Mistrzostwa Świat(ł)a”.

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!

tel.: 12 349 11 90


Mała Hala