ZAZ

ZAZ – najpiękniejszy głos Francji

TAURON Arena Kraków

15 czerwca 2016 r., godz. 20:00

Otwarcie bram: godz. 18:30

Uwaga! Dostępne są jeszcze ostatnie bilety na koncert do Strefy VIP TAURON Areny Kraków. Kontakt: 739-455-725; 733-376-080

Jej głos określany jest mianem jednego z najpiękniejszych we współczesnej Francji – ZAZ wystąpi 15 czerwca 2016 r. w TAURON Arenie Kraków. Organizatorem wydarzenia jest Knock Out Productions. Bilety na koncert są dostępne wyłącznie na portalu Eventim.pl.

„Ona może zaśpiewać wszystko i poruszy twoją duszę”– tak o Isabelle Geffroy, znanej na całym świecie jako ZAZ, powiedział wielki mistrz francuskiej piosenki Charles Aznavour. Z jednym ze swoich mistrzów piosenkarka zaśpiewała w duecie na znakomitej płycie „Paris” z 2014. Płycie dedykowanej stolicy Francji, do której przeniosła się ponad osiem lat temu, by spróbować artystycznej kariery. Poszczęściło się jej.

Najpierw zdobyła angaż jako piosenkarka w kabarecie, a później, nie chcąc popaść w rutynę, śpiewała na Montmartre, gdzie przyciągała coraz to więcej i więcej słuchaczy. Nie tylko wspaniałym głosem, lecz również atrakcyjnym repertuarem, w którym było też miejsce na piosenki Elli Fitzgerald, Yvesa Montanda, Edith Piaf, dla której pisał także wspomniany Charles Aznavour.

Polska publiczność pokochała ZAZ

Pierwszą płytę wydała w 2010 roku i z miejsca osiągnęła sukces. Nie tylko we Francji, gdzie album „ZAZ” osiągnął status diamentowy. Także w Polsce, gdzie materiał został podwójnie platynowy. Pierwsze dwie płyty Francuzki sprzedały się łącznie w nakładzie ponad 3 mln egzemplarzy!

Polska publiczność z miejsca pokochała ZAZ. Każda jej płyta osiągnęła u nas sukces, a każdy koncert przyciągał tłumy fanów. Ponowna wizyta ZAZ w Polsce odbędzie się w ramach promocji wydanej w 2014 roku płyty „Paris”. Sam wielki Quincy Jones, współtwórca sukcesu legendarnego albumu Michaela Jacksona „Thriller”, brał udział w nagraniach albumu.

W lutym 2016 roku francuska artystka podziękowała fanom za okazane jej wsparcie na ostatnim światowym tournée, wydając koncertowy zestaw „Sur La Route”, na którym znalazła się przebojowa piosenka „Si jamais j’oublie”.

Warto wiedzieć

Koncert ZAZ w TAURON Arenie Kraków odbędzie się 15 czerwca 2016 r. o godz. 20:00. Bramy zostaną otwarte o godz. 18:30. Przewidywana godzina zakończenia imprezy: 22:00.

Organizatorem wydarzenia jest Knock Out Productions – http://knockoutprod.net/

Bilety na koncert są dostępne wyłącznie na portalu Eventim.pl.

W dniu wydarzenia (15 czerwca) kasa nr 1 (Organizatora) będzie otwarta od godz. 16:00, a kasa nr 6 (VIP TAUTRON Areny Kraków) od godz. 18:30.

Szatnia będzie dostępna na poziomie A.

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł. W dniu wydarzenia (15 czerwca) parking będzie otwarty od godz. 17:00.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.rozklady.mpk.krakow.pl. Informacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe: „TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Monika Wilk