Zaz

23 lutego 2019 r. (sobota)

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:30 – support: Gipsy Traffic

godz. 20:30 – ZAZ

godz. 22:30 – planowana godzina zakończenia wydarzenia

 

ZAZ, a właściwie Isabelle Geffroy przygodę z muzyką rozpoczęła w 2001 r. jako wokalistka grupy Fifty Fingers. Rok później kontynuowała karierę w innym już zespole, finalnie postawiła jednak na solową karierę, zaczynając od śpiewania w paryskich barach, kabaretach, ale również na ulicach – artystkę można było spotkać m.in. przy placu du Tertre.

Kariera artystki we Francji nabrała tempa w 2007 r., po udziale w muzycznych konkursach ruszyła w mini-tour po Europie, a trzy lata później wydała debiutancki album „Zaz”. Dwa miesiące po premierze krążek pokrył się złotem we Francji, a singiel „Je veux” został wypromowany przez francuskie media jako przebój lata.

W Polsce płyta uzyskała miano podwójnej platyny. Od tamtej pory artystka wydała jeszcze dwa albumy studyjne („Recto Verso” z 2013 roku i „Paris” z 2014 roku) i grając kilkadziesiąt koncertów w Europie umocniła miano międzynarodowej gwiazdy.

WARTO WIEDZIEĆ

ZAZ wystąpi w TAURON Arenie Kraków 23 lutego 2019 r. Będzie to jej drugi występ w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce (pierwszy odbył się w czerwcu 2016 r.).

Harmonogram: godz. 18:00 – otwarcie bram; godz. 19:30 – support: Gipsy Traffic; godz. 20:30 – ZAZ; godz. 22:30 – planowana godzina zakończenia wydarzenia

Wejście do obiektu: nr 1 i 2.

Bilety: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

W dniu wydarzenia kasa nr 1 (organizatora) będzie czynna od godz. 17:00 do 21:30. Kasa nr 6 (VIP TAURON Areny Kraków) będzie czynna od godz. 18:00 do 20:00.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Go Ahead.

RESTAURACJA I PUNKTY GASTRONOMICZNE

W dniu wydarzenia serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty restauracji na poziomie B (między sektorami B2 i B3); winda nr 4. Restauracja północna będzie czynna od otwarcia bram.

Podczas wydarzenia zapraszamy także do punktów gastronomicznych, w ofercie których są przekąski słone i słodkie, fast-food, napoje zimne, kawa i herbata.

W dniu wydarzenia, przed otwarciem bram, czynna będzie również kawiarnia przy Małej Hali TAURON Areny Kraków oferująca m.in. przekąski oraz ciepłe i zimne napoje. Kawiarnia jest dostępna z poziomu promenady między wejściem nr 2 i 3. Ofertę gastronomiczną przygotowuje firma Arena Catering.

SZATNIE

W dniu wydarzenia w obiekcie czynne będą szatnie na poziomie A. Szatnia jest płatna 3 zł, przechowanie bagażu 10 zł. Płatność wyłącznie gotówką.

PARKING

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest parking w cenie 30 zł (samochody osobowe), 100 zł (autokary). Parking jest płatny gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie TAURON Areny Kraków. Ilość miejsc jest ograniczona.

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 17:00.

Sprzedaż biletów przez internet kończy się minimum 2 godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Parking dla osób z wjazdówkami na parking VIP będzie czynny od otwarcia bram.

Dojazd do TAURON Areny Kraków

Osobom biorącym udział w wydarzeniu przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach są dostępne na stronie  www.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

„TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju NŻ”;

„TAURON Arena Kraków Wieczysta” (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II);

„TAURON Arena Kraków NŻ”.

***

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera TAURON Areny Kraków – www.tauronarenakrakow.pl/newsletter

 

Strefa VIP

Kontakt Strefy VIP TAURON

Areny Kraków


tel.: +48 733 376 080


Weronika Plata