ZAZORGANIQUE TOUR

godz. 18:00 – otwarcie bram

godz. 19:00 – początek koncertu

Zaz powraca prezentując swój piąty album wydany jesienią 2021 roku. Artystka miała chwilę oddechu po wydaniu czterech albumów, które promowała podczas trzech światowych tras koncertowych. 23 października 2022 r. artystka wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

Wejścia do obiektu:  przez wejście nr 1 oraz wejście VIP klatką nr 4

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Bilety

Informacje o biletach sprawdź TUTAJ

Informacje o Pakietach Biznes TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

W celu zakupu Pakietów Biznes prosimy o kontakt na adres PAKIETVIP@TAURONARENAKRAKOW.PL  lub telefon +48 733 376 080. W dniu wydarzenia możliwy będzie ich zakup od godz. 17:30 w kasie nr 6 Areny Kraków SA.

W dniu wydarzenia czynna będzie kasa Organizatora – kasa nr 1 (od godz. 13:00).

Parking

W dniu wydarzenia parking będzie dostępny w zależności od dostępności miejsc. Jedyna gwarancja miejsca parkingowego to zakup online: TUTAJ

Cena parkingu to 40 zł. Parking będzie czynny w dniu wydarzenia od godz. 16:00.

Gastronomia

Restauracja Północna na poziomie B – dostępna od otwarcia bram (windy nr 4 i 7). Dostępna również dla poziomu A!

Kawiarnia przy Małej Hali – Coffee Garden – czynna od godz. 11:00.

Strefa Arena Garden (foodtrucki) czynna od godz. 12:00.

Szatnie

W dniu wydarzenia będą dostępne płatne szatnie na poziome A. Dopuszczalne jest wnoszenie bagażu o rozmiarze nie większym niż format A4. Sprawdzana będzie wielkość bagażu, w przypadku przekroczenia wymiaru będzie dostępny depozyt w kontenerze od strony ul. Lema, w którym widzowie będą mogli zostawić większe bagaże.

Bankomat

W TAURON Arenie Kraków dostępny jest bankomat – we foyer obiektu przy Recepcji Głównej.

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stronie www.kmkrakow.pl.

 

* * *

Materiał do nowego albumu powstał podczas wiosennego zamknięcia (lockdownu). Przymusowa, ale mile widziana samotność. Album przepełniony serdecznością niczym seria obrazów.

Nad nowym albumem Zaz pracowała z holenderskim producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel, …), z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie tej znakomitej artystki są osobiste i intymne.

Zaz przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata. To będą wydarzenia na skale ludzką i bliskie publiczności. Powrót do tego, co najważniejsze. Światowa trasa naturalnie nazywa się: ORGANIQUE TOUR.

Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach taki jak: „Je veux”, „On ira”, „Éblouie par la nuit”, „Que vendra” i jej najnowszym hicie „Imagine”.

Rzadki, pozytywny i energiczny pokaz, który sprawia, że się uśmiechamy, przynosi nam „de la joie et de la bonne humeur”, który przypomina nam, że wspólnie z Zaz powinniśmy zawsze patrzeć na świat przez różowe okulary.

Ta nowa światowa trasa koncertowa będzie kolejną okazją dla Zaz i publiczności do skrzyżowania ścieżek z organizacjami pozarządowymi, z którymi artystka współpracuje za pośrednictwem Zazimut, dodając w ten sposób odrobinę zieleni do „la vie en rose”.

W końcu czyż Zaz – której prawdziwe imię to Isa – nie jest damą jasnych kolorów?

***

Bilety na koncerty w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży 25 listopada 2021 r. o godz. 11:00 na www.LiveNation.pl

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: wtorek, 23 listopada 2021 r., godz. 11:00

Przedsprzedaż Ticketmaster: środa, 24 listopada 2021 r., godz. 11:00

Sprzedaż ogólna: czwartek, 25 listopada 2021 r., godz. 11:00

Na koncert zapraszają: Richard Walter productions we współpracy z Live Nation

Loże Biznes

Wynajmij lożę na pojedyncze wydarzenie


Monika Wilk

Loże Biznes

Najem długoterminowy


Marzena Sadowska