Festiwal Pracy JOBICON, 6 marca 2024 r. - niezbędnik

5 marca 2024

godz. 10:00-17:00

https://jobicon.pracuj.pl/krakow/

JOBICON w Krakowie to inicjatywa skierowana do studentów, absolwentów oraz młodszych specjalistów z różnych branż zawodowych, którzy pragną połączyć poszukiwanie pracy z rozwojem osobistym. Jest to wydarzenie, łączące wiedzę z biznesem, mediami i rozrywką, tworzące platformę spotkań dla młodych talentów, które mogą nawiązać kontakt z najlepszymi pracodawcami.

Targi pracy JOBICON w Krakowie to możliwość nawiązania kontaktu z przedstawicielami blisko 100 pracodawców z województwa małopolskiego.

Na targach:

  • spotkasz najlepszych pracodawców z województwa małopolskiego o różnorodnym profilu branżowym oraz szybko i wygodnie zaaplikujesz na wybrane oferty pracy;
  • skonsultujesz swoje CV z ekspertami i ekspertkami Pracuj.pl oraz wykonasz profesjonalne zdjęcie w strefie foto, które załączysz do swoich dokumentów;
  • wysłuchasz inspirujących gości oraz weźmiesz udział w rozwijających wykładach przygotowanych przez festiwalowych pracodawców z Krakowa.

Organizator: portal rekrutacyjny Pracuj.pl

Po więcej szczegółów i swój bezpłatny bilet wstępu wejdź TUTAJ 

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Wejście do obiektu: nr 1

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking płatny – 12 zł. Opłata w parkometrze lub online TUTAJ

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na obowiązujące zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w związku z trwającymi remontami. Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.pl.

Gastronomia

Restauracje Północna czynna w godz. 12:00-15:00  (windy nr 4 i 7)

Arena Coffee w Małej Hali – czynna od godz. 10:00

Arena Garden   czynna od godz. 12:00