Kizo – AreNa Lato – niezbędnik koncertowy 9 lipca 2022 r.

8 lipca 2022

L2L oraz Flawless Agencja z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kizo, promujący jego najnowszy album “Ostatni Taniec“. Występ odbędzie się 9 lipca 2022 r. (sobota) w plenerze - na scenie AreNa Lato przy TAURON Arenie Kraków (od strony Parku Lotników Polskich). To lato zapowiada się niesamowicie dzięki nowym bangerom od Kizownika, bądźcie tam z nami!

Warto wiedzieć

Organizator: Agencja L2L, Flawless Agencja

Regulamin wydarzenia jest dostępny TUTAJ

Bilety: https://tiny.pl/9kbw4

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi na miejsce koncertu, nie jest on tożsamy ze startem wydarzenia.

Harmonogram

godz. 20:00 - otwarcie bram

godz. 21:00 - początek koncertu

godz. 22:00 - planowane zakończenie koncertu

Parking

W dniu wydarzenia czynny będzie parking płatny (10 zł) - bilet należy pobrać przy wjeździe i opłacić przed wyjazdem w parkomacie.

Wjazd od strony ul. Lema. Jadąc od al. Pokoju na drugich światłach - skręt w prawo, jadąc od ul. Mogilskiej na pierwszych światłach - skręt w lewo.

Gastronomia

Coffee Garden Małej Hali - czynna od godz. 11:00

Arena Garden - czynna od godz. 11:00

Dojazd komunikacją miejską

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stroniewww.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków (przystanek autobusowy pod samym obiektem)