Kolejne gwiazdy polskiej sceny muzycznej na jubileuszowym koncercie TAURON Areny Kraków!

25 stycznia 2024

Kuba Badach i Igo dołączają do listy artystów, których usłyszycie podczas koncertu „To Kraków tworzy metamorfozy” organizowanego z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków.

Zastanawialiście się kiedyś, jaki jest przepis na idealne wydarzenie muzyczne, które można zorganizować w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce? Otóż do jego przygotowania potrzebujemy doskonałych składników – sięgamy więc po utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy, poddajemy je metamorfozom i tworzymy z nich nową, zaskakującą kompozycję. Jaki będzie tego efekt przekonacie się już 5 kwietnia 2024 roku podczas koncertu „To Kraków tworzy metamorfozy” organizowanego z okazji 10-lecia TAURON Areny Kraków. Bilety w sprzedaży na www.ebilet.pl.

Za aranżacje utworów wybitnych krakowskich artystów odpowiada Miuosh – uznany raper i producent, który już nie raz zaskoczył publiczność swoim nieszablonowym podejściem do muzyki. Utwory Kory, Zbigniewa Wodeckiego, Marka Grechuty oraz Andrzeja Zauchy wykonają: Bela Komoszyńska, Grubson, Julia Pietrucha, Mery Spolsky, Renata Przemyk, Natalia Szroeder, Wiktor Waligóra i Krzysztof Zalewski. Dziś (25 stycznia, czwartek) dołączają do nich kolejni artyści: Igo i Kuba Badach. Na scenie towarzyszyć im będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Jana Stokłosy, który będzie również autorem orkiestracji koncertu.

– Kraków od zawsze wiązał się z kulturą, sztuką, muzyką… Ta najlepsza, która najmocniej dotyka, łapie nas na lata i jakby nie umie odpuścić – tłumaczy Miuosh, dyrektor artystyczny projektu. – Trendy mogą się zmieniać, czas przemijać, a artyści niestety odchodzić, jednak życie nie toleruje próżni i ich miejsce w sposób płynny zajmują inne nurty, głosy i pomysły. Do tego wszystkiego, co już powstało i pięknie z nami trwa, dodają swoje, nowe i inne dzieła. Są momenty, kiedy trzeba to wszystko połączyć, zmieszać i podsumować. I są ku temu dobre okazje i miejsca. To wydarzenie to niewątpliwie połączenie kilku z nich – dodaje Miuosh.

Wpiszcie w swoich kalendarzach datę 5 kwietnia 2024 roku i koncert „To Kraków tworzy metamorfozy” – to będzie jedno z najważniejszych i najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce!

***

TO KRAKÓW TWORZY METAMORFOZY

Koncert jubileuszowy z okazji 10. urodzin TAURON Areny Kraków

5 kwietnia 2024 r. (piątek), godz. 20:00.

Bilety, w cenach od 129 zł, dostępne w sprzedaży na https://www.ebilet.pl.

TAURON Arena Kraków, ul. Lema 7

Organizator: Arena Kraków S.A.

https://www.tauronarenakrakow.pl/event/to-krakow-tworzy-metamorfozy/