Lodowisko w TAURON Arenie Kraków sezon 2023/2024

1 grudnia 2023

Pora wyjąć z szafy łyżwy! Od 1 grudnia (piątek), od godz. 19:00, zapraszamy do korzystania z lodowiska przy TAURON Arenie Kraków. Ślizgawki potrwają do 25 lutego 2024 roku. W wybranych godzinach, w dni powszednie, wstęp będzie darmowy dla dzieci i młodzieży Krakowa.

Zewnętrzne lodowisko, które ponownie powstanie przy TAURON Arenie Kraków od strony Parku Lotników Polskich będzie działać codziennie od godz. 9:00 do 21:00.

Dzięki współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej 2 grudnia 2023 roku i od 4 grudnia do 9 lutego 2024 roku dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, będą mogli skorzystać z lodowiska bezpłatnie. Akcja będzie obowiązywała w dni powszednie (w godz. 9:00-16:00). Wstęp będzie możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Z akcji będą mogły również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, będą mogły kupić bilet na lodowisko.

Mikołajki na lodowisku

3 grudnia (niedziela) o godz. 9:00 zapraszamy na Integracyjne Mikołajki na Lodzie – na wyjątkową imprezę organizowaną przez MUKS Walley – Plus Duo we współpracy z TAURON Areną Kraków. W programie: nauka jazdy na łyżwach, konkursy z nagrodami, zabawy z elfami i reniferami oraz wizyta Świętego Mikołaja na łyżwach, który w świątecznej atmosferze wręczy wszystkim zapisanym dzieciom prezenty. Wszystkich uczestników zachęcamy do  pojawienia się w świątecznych przebraniach (elfy, mikołaje, renifery i aniołki mile widziane).

Mikołajki są nieodpłatne, ale należy zapisać się na nie, rejestrując się w aplikacji Walley do pobrania na telefon lub przez stronę internetową  https://konto.walley.pl/  oraz zarezerwować zajęcia w grafiku. Wydarzenie jest widoczne w aplikacji jako „Impreza Okolicznościowa”. Osoby z niepełnosprawnościami proszone są o wcześniejszy kontakt mailowy na krakow@walley.pl, to pomoże przygotować się dobrze elfom do pomocy dzieciom.

6 grudnia (środa), między godziną 16:30 a 18:30, zapraszamy na dodatkowe atrakcje w związku z dniem Świętego Mikołaja. Świętowanie rozpoczniemy 15-minutowym pokazem łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu łyżwiarzy grupy pokazowej Walley Ice Story. W programie będzie także nauka jazdy na łyżwach, gry i zabawy z elfami i reniferami, czyli aktywności dla małych i dużych na każdym poziomie zaawansowania.

Święty Mikołaj w łyżwach pomoże chętnym postawić pierwsze kroki na lodzie, a bardziej zaawansowanym podszkolić technikę jazdy. A na koniec trenerzy zaproszą wszystkich do nauki wspólnego świątecznego układu choreograficznego. Zachęcamy do pojawienia się w tym dniu na lodowisku w świątecznych przebraniach – wszystkie elfy, mikołaje, renifery i aniołki są mile widziane.

Animacje i zajęcia z instruktorami

W każdą środę, podczas IV tury lodowiska (godz. 16:30-18:30) zapraszamy na animacje z instruktorami Walley Ice Story. W programie: nauka jazdy od podstaw prowadzona przez doświadczonych instruktorów łyżwiarstwa figurowego. Zajęcia dla dużych i małych, gry i zabawy na lodzie.

W sezonie 2023/2024 możliwe będą także płatne lekcje jazdy na łyżwach z trenerami Walley Ice Story oraz Pro Sport dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych (obowiązują wcześniejsze zapisy). Na lodowisku będziemy także obchodzić Dzień Babci i Dziadka, a 14 lutego 2024 r. zapraszamy zakochanych i poszukujących miłości na Czekoladowe Walentynki.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

HARMNOGRAM

Lodowisko będzie działać od 1 grudnia 2023 roku do 25 lutego 2024 roku., od godz. 9:00 do 21:00, według następującego harmonogramu (z wyłączeniem dni, w których warunki atmosferyczne uniemożliwią korzystanie z obiektu):

I tura – godz. 9:00-11:00

Przerwa techniczna: godz. 11:00-11:30

II tura – godz. 11:30-13:30

Przerwa techniczna: godz. 13:30-14:00

III tura – godz. 14:00-16:00

Przerwa techniczna: godz. 16:00-16:30

IV tura – godz. 16:30-18:30

Przerwa techniczna – godz. 18:30-19:00

V tura – godz. 19:00-21:00

Dzieci do lat 12 mogą korzystać z lodowiska tylko pod opieką rodziców lub opiekunów (konieczny jest zakup wejściówki przez osobę dorosłą). Wszystkim użytkownikom lodowiska zalecamy jazdę w kaskach, ochraniaczach na ręce, łokcie i kolana.

Regulamin lodowiska jest dostępny TUTAJ, regulamin wypożyczalni jest dostępny TUTAJ

Kontakt w sprawie lodowiska: zapisy@arenakrakow.pl,  tel. 12 349 11 02 (godz. 8:00-16:00 w dni powszednie).

BEZPŁATNE GODZINY

Od 1 grudnia 2023 roku do 9 lutego 2024 roku dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, będą mogli skorzystać z lodowiska bezpłatnie. Akcja będzie obowiązywała w dni powszednie (w godz. 9:00-16:00). Wstęp będzie możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Z akcji będą mogły również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, będą mogły kupić bilet na lodowisko.

Możliwe jest także zapisanie na lodowisko grup szkolnych – konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie za pośrednictwem e-maila: zapisy@tauronarenakrakow.pl – od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin akcji jest dostępny TUTAJ

CENNIK 

sprawdź TUTAJ

Bilety:

– bilet jednorazowy normalny – 20 zł,

– bilet jednorazowy ulgowy* – 14 zł,

– bilet jednorazowy dla osób posiadających Krakowską Kartę Rodzinną 3+ lub Kartę Dużej Rodziny lub orzeczenie o stopniu niepełnosprawności** – 11 zł.

*Bilety ulgowe dla dzieci, młodzieży szkolnej do 18. roku życia i seniorów (powyżej 65 roku życia).

**Opiekun osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności – wstęp darmowy.

Bilet obowiązuję na jedną turę i upoważnia do jednorazowego wejścia na lodowisko.

Na terenie lodowiska znajdą się: kasa biletowa, toalety, przebieralnia do zmiany obuwia wraz szafkami oraz wypożyczalnia sprzętu: łyżew, kasków, „pingwinków” (pomocników do nauki jazdy).

Szatnia:

Wynajęcie szafki – 5 zł

Wypożyczalnia:

– łyżwy – 14 zł

– kask – 7 zł

– pomocnik/ pingwinek – 14 zł

ANIMACJE I ZAJĘCIA Z INSTRUKTOREM

Animacje z  Walley Ice Story – środy, podczas IV tury lodowiska (godz. 16:30-18:30). Nie obowiązują zapisy.

Płatne zajęcia z trenerami Walley Ice Story oraz Pro Sport dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Kontakt w sprawie lekcji:

Walley Ice Story: tel. +48 600 388 608 (preferowany kontakt SMS)

Pro Sport: tel. +48 789 250 015

PARKING

Goście mogą korzystać z miejsc parkingowych znajdujących się przy TAURON Areny Kraków – wjazd od strony ul. Lema. Jednorazowa opłata za wjazd to 12 zł (z wyjątkiem dni, w których odbywają się wydarzenia w Arenie Głównej). Opłatę należy uiścić przed wyjazdem w parkometrze lub online na stronie: https://sklep.arenakrakow.pl/.