Rusza akcja bezpłatnego wstępu na lodowisko dla najmłodszych

30 listopada 2022

Od 1 grudnia (czwartek), w godzinach od 9 do 16, wstęp na lodowisko pod TAURON Areną Kraków będzie darmowy dla dzieci i młodzieży z Krakowa.

Dzięki współpracy z Zarządem Infrastruktury Sportowej, od 1 grudnia 2022 roku do 27 stycznia 2023 roku dzieci i młodzież szkolna z Krakowa, w wybranych godzinach, będą mogli skorzystać z lodowiska bezpłatnie. Akcja obowiązuje w dni powszednie (w godz.  9:00-16:00). Wstęp będzie możliwy za okazaniem legitymacji szkolnej. Z akcji będą mogły również skorzystać przedszkolaki – pod okiem rodziców. Pozostałe zainteresowane osoby, w tym samym czasie, będą mogły kupić bilet na lodowisko. Jedynie w ramach ww. akcji możliwe są zapisy grup zorganizowanych – wyłącznie pod adresem mailowym: zapisy@tauronarenakrakow.pl

Regulamin akcji jest dostępny TUTAJ

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Zewnętrzne lodowisko, które powstało przy TAURON Arenie Kraków od strony Parku Lotników Polskich działa codziennie od godz. 9:00 do 21:00. Uwaga! Lodowisko będzie zamknięte 24 grudnia (sobota).

HARMNOGRAM TUR W RAMACH AKCJI:

I tura – godz. 9:00-11:00

Przerwa techniczna: godz. 11:00-11:30

II tura – godz. 11:30-13:30

Przerwa techniczna: godz. 13:30-14:00

III tura – godz. 14:00-16:00

 

Dzieci do lat 12 mogą korzystać z lodowiska tylko pod opieką rodziców lub opiekunów (konieczny jest zakup wejściówki przez osobę dorosłą). Wszystkim użytkownikom lodowiska zalecamy jazdę w kaskach, ochraniaczach na ręce, łokcie i kolana.

 

Na terenie lodowiska znajdą się: kasa biletowa, toalety, przebieralnia do zmiany obuwia wraz szafkami oraz wypożyczalnia sprzętu: łyżew, kasków, „pingwinków” (pomocników do nauki jazdy).

Szafki:

Wynajęcie szafki – 5 zł

Kaucja za kluczyk do szafki – 10 zł

Wypożyczalnia:

– łyżwy – 12 zł

– kask – 6 zł

– pomocnik/ pingwinek – 12 zł

REGULAMINY

Regulamin lodowiska oraz regulamin wypożyczalni sprzętu i korzystania z szafek są dostępne na stronie www.tauronarenakrakow.pl:

REGULAMIN LODOWISKA -> TUTAJ

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI -> TUTAJ

GASTRONOMIA

Codziennie w strefie Areny Garden czynna jest kawiarnia Arena Coffee (w Małej Hali, wejście z otoku) – w godz. 13:00-20:00 (pon.-pt.) i 10:00-20:00 (sob.-niedz.). Codziennie można też korzystać z oferty food trucka z frytkami (godz. 13:00-18:00), a w weekendy i święta także z grilla, pizzy, burgera i słodziaka (godz. 12:00-18:00).

PARKING

Goście mogą korzystać z miejsc parkingowych znajdujących się przy TAURON Areny Kraków – wjazd od strony ul. Lema. Jednorazowa opłata za wjazd to 10 zł (z wyjątkiem dni, w których odbywają się wydarzenia w Arenie Głównej). Opłatę należy uiścić przed wyjazdem w parkometrze lub online na stronie: https://sklep.arenakrakow.pl/.

Uwaga! W dniach, w których odbywają się w imprezy w Arenie Głównej od momentu otwarcia parkingów na imprezę, wjazd na parking dla lodowiska będzie możliwy od strony ul. Dąbskiej. Przed wyjazdem należy okazać paragon z lodowiska.

***

Patronat nad lodowiskiem objęli: