Spotkajmy się z miłością!

12 lutego 2024

W środę 14 lutego zapraszamy na wyjątkowe atrakcje walentynkowe w Zimowej Arenie TAURON Areny Kraków (sprawdź szczegóły pod zdjęciem).
To będzie pierwsze z wydarzeń, które organizujemy w ramach obchodów 10-lecia TAURON Areny Kraków i którym towarzyszy hasło „Spotkajmy się”. W Walentynki „Spotkajmy się z miłością” – zapowiada Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Areny Kraków S.A. – Przed nami rok pełen spotkań muzycznych, sportowych, edukacyjnych i rodzinnych. Na wszystkie już dziś serdeczne zapraszam!

 

Słodkie Walentynki na lodzie

Przez cały dzień łyżwiarzom na lodowisku towarzyszyć będzie romantyczna playlista. Między godziną 16:30 a 18:30 wstęp na lodowisko będzie bezpłatny dla wszystkich! Na początku tej tury odbędzie się krótki pokaz łyżwiarstwa figurowego, a następnie animacje z wykorzystaniem walentynkowych baloników z udziałem trenerów z Walley Ice Story. Wszystkie te atrakcje będą bez dodatkowych opłat.

Co więcej, od godz. 9:00 do godz. 16:00 oraz od godz. 19:00 do 21:00 wstęp na lodowisko będzie bezpłatny dla wybranych osób – dzięki współpracy z Miastem Kraków, w ramach projektu „Ferie na lodowisku 2024”. Szczegółowe zasady są dostępne TUTAJ

 

Wawel Truck

Przy arenie stanie Wawel Truck – interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy. Każde dziecko będzie tu mogło spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi będą mogli przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Ciężarówkę będzie można odwiedzić w godz. 13:00-19:00, będzie ona stała na parkingu technicznym od strony Parku Lotników.

Arena Coffee

Na słodkości, aromatyczną kawę i napoje rozgrzewające zapraszamy do klimatycznej kawiarni w Małej Hali TAURON Areny Kraków, która będzie czynna od 14 do 22. O godz. 20:00 w Arena Coffee odbędzie się PubQuiz. Wpisowe do gry wynosi 10 zł za osobę. Bilety możesz także kupić online na stronie https://pubquiz.pl/krakow/

Tory curlingowe

Osoby lubiące wyzwania zapraszamy do odkrywania tajników curlingu pod okiem profesjonalnych trenerów z Krakowskiego Klubu Curlingowego. Tory curlingowe działają na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków. Z torów można korzystać w dwóch formach: indywidualnych zajęć otwartych z instruktorem oraz wynajęcia torów na wyłączność. Informacje o rezerwacji miejsc i biletach można znaleźć na stronie http://curlingwkrakowie.pl/.

Xplore Dome – multimedialne widowisko

Xplore Dome tworzą trzy kopuły sferyczne, w każdej z nich na widzów czeka inna przygoda. W największej kopule prezentowany jest „Travel Salad” (Podróżnicza Sałatka) – niezwykły film, który zabiera widzów w wirtualną podróż dookoła świata. Interaktywne atrakcje rozszerzonej rzeczywistości (AR) i efekty świetlne sprawią, że każda minuta w światach Xplore Dome może być niezapomniana. Dodatkowe informacje są dostępne na stronie: https://xploredome.pl/.

Zwiedzanie Areny z przewodnikiem

W tym dniu, o godz. 15:00, zapraszamy również na zwiedzanie TAURON Arenę Kraków. Miejsce zbiórki: recepcja Małej Hali. Obowiązują bilety do kupienia na stronie https://sklep.arenakrakow.pl/

Walentynkowa zniżka na koncert jubileuszowy!

Wciąż szukasz prezentu dla najbliższej osoby? Bilety na wydarzenie „To Kraków tworzy metamorfozy” z udziałem m.in. Miuosha, Zalewskiego, Natalii Szroeder czy duetu Kacperczyk to wymarzony upominek! Wpisz hasło WALENTYNKI po wyborze biletu i ciesz się z aż 14% zniżki! Link (aktywny od 12.02) do wejściówek TUTAJ.