Visual Concert – Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - INFORMACJE PRAKTYCZNE

28 stycznia 2022

29 stycznia 2022 r.

Otwarcie parkingów: godz. 15:30

Otwarcie bram: godz. 16:30

Start koncertu: godz. 18:00

 

Visual Concert – koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata, to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już największe polskie miasta wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach.

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

Regulamin imprezy jest dostępny TUTAJ

Informacje o Pakietach VIP TAURON Areny Kraków są dostępne TUTAJ

Wejście do obiektu: nr 1, 2

 

Parking:

W dniu wydarzenia parking będzie czynny od godz. 15:30 (podziemny). Wjazd od strony ul. Lema.

Parking jest płatny 35 pln online, 40 pln na miejscu (płatność gotówką).

Zakup biletów online na parking jest możliwy TUTAJ.

Uwaga! Prosimy o przyjazd na parking z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć korków!

 

Dojazd komunikacją miejską:

Wszystkim uczestnikom wydarzenia przypominamy, że nasz obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Blisko TAURON Areny Kraków znajdują się zarówno przystanki tramwajowe jak i autobusowe.

Informacje o rozkładach jazdy komunikacji miejskiej są dostępne na stronie: www.mpk.krakow.plInformacje o możliwych utrudnieniach w ruchu są dostępne na stroniewww.kmkrakow.pl.

W sąsiedztwie TAURON Areny Kraków znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe:

TAURON Arena Kraków/ al. Pokoju

TAURON Arena Kraków Wieczysta

TAURON Arena Kraków

 

Gastronomia:

Restauracja na poziomie B– czynna od otwarcia bram (klatka schodowa nr 4 i 7).

Strefa Arena Garden i Coffee Garden w Małej Hali –otwarte od godz. 10:00.

 

Szatnie:

W dniu koncertu czynne będą szatnie na poziomie A.

 

Organizator: Visual Production

Informacje o biletach: https://visualproduction.pl/

https://visualproduction.pl/visual-concert-koncert-muzyki-filmowej-i-epickiej-29-01-2022-krakow/

 ***

Po sukcesie tego niezwykłego przedsięwzięcia, Visual Concert wraca na dużą scenę, by zrealizować najbardziej fenomenalny koncert z jeszcze większym rozmachem, nowymi wizualizacjami, liczniejszym składem muzyków i wokalistów oraz dodatkowymi efektami specjalnymi.

Podczas Visual Concert wykorzystane zostaną bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku „trailer music”. Przedstawione zostaną obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, kinowo–panoramicznym ekranie ledowym nowej generacji.

Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej niezwykłe i spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.

W urozmaiconym repertuarze w symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki epickiej, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.