Festiwal Roślin w KrakowieWstęp wolny

Festiwal Roślin w Krakowie odbędzie się w Małej Hali TAURON Areny Kraków

5 marca (sobota) godz. 8:00-20:00

6 marca (niedziela) godz. 10:00-18:00

Wstęp wolny

Trzecia edycja największego targu roślin doniczkowych w Krakowie!

W najbliższy weekend w Małej Hali TAURON Areny Kraków odbędzie się kolejna edycja największego targu roślin doniczkowych w Polsce. Po raz trzeci wydarzenie zawita do Krakowa. Festiwal Roślin to raj dla wszystkich, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, naturalnego klimatu. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony roślin, a także ekologiczne nawozy.

Na podstawie sugestii uczestników poprzednich edycji, podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe odmiany roślin, na które wszyscy długo czekali.

Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości – zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Rośliny doniczkowe, które będzie można zakupić podczas festiwalu pochodzą prosto z hodowli, dlatego ich ceny są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo organizatorzy na cenówkach drukują ich cenę oraz cenę danej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać kupującym oszczędności, które zyskują korzystając z oferty na Festiwalu Roślin. Każda z odmian będzie dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą więc wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych roślin. Ceny rozpoczynają się od 5 złotych.

Rośliny będą małe i duże. Każdy kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem  – dodaje Łukasz, organizator wydarzenia.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Festiwal Roślin,

TAURON Arena Kraków – Mała Hala, ul. Lema 7

5-6 marca (sobota 8:00-20:00, niedziela 10:00-18:00)

Link do wydarzenia na portalu Facebook:
https://www.facebook.com/events/201602548792482

 

Mała Hala

Wynajmij przestrzeń na Twoje wydarzenie!


tel.: 12 349 11 90


Mała Hala